"Важка втрата": помер викладач тернопільського університету

"Важка втрата": помер викладач тернопільського університету

Передчасно перестало битися серце доцента кафедри програмної інженерії Кінаха Ярослава Ігоровича.

Сумну звістку повідомили на сторінці Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

"Ректорат, колектив кафедри програмної інженерії, увесь професорсько-викладацький склад Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя сумує з приводу важкої втрати — передчасної смерті доцента кафедри програмної інженерії Кінаха Ярослава Ігоровича.

Нехай добрий, світлий спомин про Ярослава Ігоровича назавжди залишиться в серцях рідних, колег, усіх хто його знав, любив і поважав. Важко знайти слова втіхи, коли раптово зупиняється серце такої молодої людини, сина, батька, чоловіка, брата, товариша, колеги.

Віримо, що Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне.

Спочивай з Богом. Вічна, світла пам’ять нашому колезі. Поділяємо біль та горе рідних", йдеться у дописі.

Панахида відбудеться 13 квітня  о 19.00 у Будинку печалі по вул. Микулинецька, 27

Під постом уже десятки коментарів співчуття

Юлія Турчин Боже, один з найкрутіших викладачів. Такий все позитивний. Ну чого, чого такі хороші люди йдуть з життя. Це шок 

Igor Boyko Це дуже велика втрата для нас і всіх, хто його знав. Світлої пам'яті Ярославу Ігоровичу. Він завжди житиме в наших серцях.

Юрій Брунець Дуже сумно. Царство Небесне, Ярославові. Пам'ятатиму його як вчителя, котрий був небайдужим до своїх студентів та університету.

Редакція "20 хвилин" висловлює щирі співчуття усім рідним та близьким.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (144)
  • Люба Волосінович
    Вічна память
  • Наталия Малярова
    🙏
  • Марія Проскурняк
    Вічна пам'ять.
  • Марія Дзюбинська
    Вічна пам'ять,співчуття рідним
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Без гарячої води будуть деякі будинки в мікрорайонах «Сонячний» та «Північний» 21:00 Антиклікбейт у дії: як заголовки будують репутацію 20:00 Місце, де народжується запашне горнятко кави: як у Тернополі працює ветеранське виробництво Rivolta 19:00 Свідки не з’явились: нове у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні Від читача 17:02 Загрози та відповідальність за незаконне розповсюдження зброї через Інтернет 18:05 До 13 років позбавлення волі засуджено жителя Тернопільщини за зґвалтування, розбій та крадіжки 17:30 Тернопільські флорболісти виграли «золото» на турнірі Ukraine Open 17:00 На Веселій завершили ремонт дорожнього покриття 16:34 У заповіднику «Медобори» цвіте «неопалима купина» 15:35 У Теребовлянській громаді відкрили поліцейську станцію 14:50 Стартував прийом заявок на конкурс малих грантів-2026 для реалізації локальних проєктів у форматі корпоративного волонтерства від «Контінентал» (новини компаній) 14:30 Помер багаторічний керівник науково-дослідної частини ЗУНУ Валерій Письменний 14:00 В «е-Тернопіль» і на Порталі мешканця запрацювали електронні петиції 13:15 Театр мод Галицького коледжу здобув гран-прі Національного фестивалю моди і таланту photo_camera 12:53 У Тернополі раніше судимого чоловіка підозрюють у домашньому насильстві та незаконному поводженні зі зброєю 12:18 «Такого немає ніде у світі»: качаною кашею пригощав Клопотенко відвідувачів Фестивалю молока play_circle_filled 11:45 «На щиті» повертається додому Герой Андрій Ширяєв — у громаді біля Тернополя оголосили День жалоби 11:15 Рятувальники загасили пожежі у двох районах Тернопільщини 10:43 У Нагірянці п'яний водій в'їхав у будівлю 10:10 «Захист банківського рахунку» обійшовся жительці Тернопільщини в 46 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up