Вчителі і батьки школи мистецтв проти реорганізації їхнього навчального закладу

Вчителі і батьки школи мистецтв проти реорганізації їхнього навчального закладу

79 голосів "проти", 0 – "за" і троє утрималися – такий результат зборів трудового колективу у голосуванні про реорганізацію школи мистецтв ім. І. Герети і приєднання її до Струсівської школи-інтернату.

Вчителі і батьки дітей, які навчаються у цьому навчальному закладі, виступають проти реорганізації їхньої школи і об'єднання зі Струсівською школою-інтернатом. Батьки і вчителі бояться, що школу перенесуть у Струсів, і через це навчання для багатьох талановитих дітей у цьому навчальному закладі стане неможливим.

Увагу до проблеми привертає у соцмережах і дочка Ігоря Герети, викладач школи Ярина Герета

Сьогодні, 14 лютого, працівники школи провели збори колективу. Зібрання було викликане рішенням робочої групи обласної ради про об'єднання зазначених закладів.

- Сьогодні ми маємо вирішити з трудовим колективом питання про реорганізацію школи,  яке постало внаслідок рішення робочої групи, - зазначила голова трудового колективу школи мистецтв Ірина Ленько. – В робочу групу увійшли представники облдержадміністрації, обласної ради, обласного і міського управління освіти, міська рада, представники від батьківського комітету школи, адміністрації школи і представники громадських організацій. Власне робоча група була створена на прохання батьків і вчителів про надання приміщення школі. Після трьох засідань цієї робочої групи ми отримали рішення про реорганізацію школи і її об'єднання зі Струсівською школою-інтернатом в єдиний заклад Тернопільську обласну спеціалізовану школу-інтернат ім. І. Герети. Це рішення нас не влаштовує. Бо фактично про приміщення у Тернополі уже не йдеться.

Батьки і вчителі хочуть, щоб школа знаходилася в Тернополі. Але визнають, що потрібне приміщення, в якому були б відповідні умови для навчання усіх учнів. Зараз в приміщенні на Медовій, 5 навчаються лише учні початкових класів – це 120 дітей. А старші класи навчаються в орендованому за кошти батьків приміщенні поруч зі школою. Це непристосоване приміщення для школи, зазначила пані Ленько.

На збори трудового колективу прийшли і батьки дітей, які зараз тут навчаються, і навіть активні батьки випускників школи, депутат міської ради, журналісти, запрошена на прохання батьків юрист.

- Коли заснували нашу школу, приміщення на Медовій, 5 було тимчасовим, тут було тільки два класи. Школа розросталася, ми усі роки добиваємося, щоб нам дали постійне приміщення. Звертаємося в усі інстанції, але нас не чують, - розповідає Ірина Ленько.

Зазначимо, що рішення робочої групи не є остаточним. Наступний крок – рішення профільної комісії обласної ради. Остаточне ж рішення про долю закладу освіти приймають депутати на сесії. Тому колектив школи і батьки її учнів організовуються, щоб захистити свій заклад.

Про те, який вихід з ситуації бачать учасники конфлікту, читайте згодом

Довідка

Школа Мистецтв ім. І. Герети – комунальний заклад обласної ради. Тут навчається 350 учнів від 1 до 11 класу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Larisa Dovgan
    Обласну Раду в Струсів.Звільниться приміщення для школи.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Від 25 000 і більше на місяць: скільки тернополянам потрібно для комфортного життя (ОПИТУВАННЯ) play_circle_filled 21:00 У Тернополі відкрили виставку до 212-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка photo_camera 20:03 «98-річна бабуся замерзала три дні у квартирі, бо внука мобілізували». Куди дивилися соцслужби та поліція? 19:00 У Тернополі відкрили меморіальні дошки двом загиблим захисникам Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 18:30 У Тернополі змінили режим подачі теплоносія до житлових будинків 18:00 Понад мільйон гривень видурив шахрай у сестри зниклого безвісти військового: обвинувачують жителя Чортківщини 17:10 Ціни «скачуть». Яка вартість пального на різних АЗС у Тернополі? 16:45 Українцям рекомендують утриматися від поїздок до Угорщини: заява МЗС 16:15 Зеленський підписав закон про хвилину мовчання 15:35 944 дні полону: з неволі повернувся Володимир Теренда зі Скалатської громади 15:02 «Слава Богу, він вийшов з того пекла». З ворожого полону повернувся Микола Кошеля 14:20 У Тернополі юнак потайки оформив кредити на дівчину та здав у ломбард її телефон 13:40 У Тернопільській громаді діє заборона на торгівлю первоцвітами 13:01 Ще 300 Оборонців визволили з російської неволі. Серед них — п'ятеро жителів Тернопільщини (оновлене) play_circle_filled photo_camera 12:20 В аварії у Тернополі постраждали водій та пасажирка 12:00 Через аварію без води — шість вулиць на Східному 11:30 У передмісті Тернополя під час руху загорівся тепловоз (оновлене) 11:00 6 березня у Тернополі ліквідовуватимуть глибокі вибоїни на семи вулицях 10:30 165 тисяч гривень виманив «інвестор» в жительки Тернопільського району
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up