Верхньо-Івачівській водозабір реконструюють за три мільйони євро

Верхньо-Івачівській водозабір реконструюють за три мільйони євро

Директор "Тернопільводоканалу" Володимир Кузьма та директор ТзОВ “IБK“Євротехнології” Олексій Петровський 13 листопада підписали контракт, яким передбачено реконструкцію Верхньо-Івачівського водозабору. 

Триватиме вона 18 місяців, а фінансуватиметься кредитними позиками Світового банку в рамках проекту “Розвиток міської інфраструктури-2». Загальна вартість контракту - 3 241 220, 10 євро, повідомляє прес-служба "Тернопільводоканалу".

“Євротехнології” - це українська фірма з Київщини, що здобула право на реалізацію контракту на міжнародних конкурсних торгах з-поміж кількох інших. Її фахівці мають досвід реалізації складних проєктів не тільки в Україні, а й за кордоном.

Читайте також Для очищення Горішньо-Івачівського водосховища потрібен новий проєкт
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • саша
    нарешті дочекалися
  • Я Люблю Наш Край!!!
    Молодці Бережіть Люди природу Нашого Краю!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Синоптики попереджають про туман на Тернопільщині і ожеледицю 11:30 На Тернопільщині запускають реабілітаційний проєкт «Сила двох» 11:00 У пожежі в Копичинцях травмувався чоловік 10:31 У ДТП на Кременеччині загинула 77-річна жінка Від читача 16:59 Жителька Бережан відкрила фотопростір завдяки гранту Служби зайнятості 09:50 На Тернопільщині застосовують спеціальний графік аварійних відключень 09:30 Укрзалізниця з 22 січня оновила графік руху поїздів 09:00 Теребовлянська громада прощається із захисниками Віктором Кравчуком та Василем Куліковським 08:01 У Міноборони роз'яснили порядок та шляхи набуття статусу учасника бойових дій 22:25 Графік відключення світла в Тернополі та області на 22 січня 22:00 Перебігали дорогу біля людських будинків: неподалік Тернополя помітили диких косуль play_circle_filled 21:01 У Чорткові з'явиться новий автобусний маршрут 20:00 «Ми всі маємо допомагати»! Як тернополянка облаштувала «Пункт незламності для тварин» photo_camera 19:01 Пара постійно сварилася і дошкуляла сусідам. Журналісти «20 хвилин» побували на місці вбивства 18:10 Чортків'яни тепер безплатно можуть дістатись автобусами до сіл громади: які умови 17:10 Зламали носа та побили військового у Кременці: причетні місцеві підприємці. А «рішати» приїхав «підполковник ТЦК» 16:40 Водопостачання та водовідведення споживачам з 10 сіл надаватиме Тернопіль за договорами 16:10 Морози протримаються до кінця тижня: прогноз погоди на Тернопільщині 15:45 У Чортківській громаді запровадили карантин, через випадок сказу в собаки 15:15 Справу про побиття військового після аварії розслідують у Кременці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up