Від альтанки біля замку невдовзі можуть залишитися лиш руїни

Від альтанки біля замку невдовзі можуть залишитися лиш руїни

Ще кілька злив і альтанка, розташована на сходах, які ведуть до Парку ім. Т.Шевченка з боку перинатального центру, зруйнується. Такий прогноз опублікував на своїй сторінці у соцмережі голова ГО "City Project" Андрій Кір.

- З цікавого - свердловина, глибиною 15 метрів (висота над рівнем набережної 12м) підтвердила, що весь пагорб сформований з насипного ґрунту, - пише Андрій Кір. -  В розсипі траплялись вже традиційні для цієї місцевості - кераміка, гільзи, кістки, залишки австрійської цегли, металеві вироби та ін. З глибини 13 до 15 метрів починається водонасичений шар з крейдою та річковим піском.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:32 Штормове попередження через грози та вітри оголосили на Тернопільщині 17:00 «Думала, що ще й сумки будуть»: відеозапис у справі «кришування» порноофісів у Тернополі play_circle_filled 16:22 На рік перекриють міжнародну трасу в Теребовлі через ремонт моста 15:40 Земля біля Тернополя — у приватну власність: за «схему » на три мільйони шестеро посадовців отримали підозри Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 15:07 Мільйони гривень, елітні автівки та швейцарські годинники знайшли у посадовців поліції під час обшуків 14:41 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 20 травня) 14:30 Директора підприємства оборонної інфраструктури підозрюють у залученні службовців до ремонту в квартирі 14:10 Росіяни вдарили дроном по багатоповерхівці в Конотопі: загинула людина, багато поранених 13:35 На Бродівській вночі зупинили водійку електросамоката з ознаками наркотичного сп'яніння 13:01 Затримали першого заступника начальника поліції Тернопільщини: що про нього відомо 12:35 П'ятеро молодих митців з Тернопільщини отримали стипендії Президента України 12:00 У Тернополі 21 травня проїзд у громадському транспорті для пасажирів у вишиванках буде безоплатним 11:19 Посадовці поліції Тернопільщини могли прикривати роботу мережі «студій із контентом для дорослих» 11:03 12 років за ґратами присудили матері з Чортківщини, яка задушила свого п'ятирічного сина з інвалідністю 10:40 У Кременці п'яний восьмикласник вночі спалив автомобіль 10:10 В Україні скасували обмеження на перетин кордону для жінок на державних посадах 09:30 «На щиті» повертається бойовий медик з Бучацької громади Володимир Чинчак 08:51 Обшуки проводять в управлінні поліції Тернопільщини (оновлено) 08:00 Наші вдома: у Збаразькій громаді зустріли Героїв, які повернулись з ворожого полону
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up