Відео дня: На БАМі терополяни збираються у дворі, щоб поспівати народні пісні

Відео дня: На БАМі терополяни збираються у дворі, щоб поспівати народні пісні

Хором та під баян: жителі вулиці Над Яром у вихідний збираються у дворі, щоб поспівати та підтримати народні традиції. 

Відео, на якому тернополяни під баян виконують пісню "Реве та стогне Дніпр широкий", у редакцію надіслала тернополянка Валерія. 

- У мене в дворі був справжній концерт, - каже дівчина. - У неділю люди зібрались на лавочках та співали народні пісні. Дуже приємно, що люди не забувають, що українці - співуча нація. 

Артисти розповідають, що такі пісні для них не рідкість. У вихідний, коли немає що робити, вони збираються разом та влаштовують такі аматорські концерти. Вони кажуть, що до них приєднуються і випадкові перехожі і люди з сусідських будинків. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 Тісто на пиріжки з яблуками, абрикосами і вишнями: рецепт на кефірі та з дріжджами play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ігоря Гладія та Романа Боднарчука 22:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 25-26 липня 21:00 На вулиці в Чорткові виявили мертву лисицю Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up