Наприкінці матчу ультрас тернопільської "Ниви" запалили димові шашки та влаштували фаєр-шоу.
Команда противника теж приїхала на матч не без підтримки. Ультрас рівненської команди запалювали димові шашки. Підтримував команду ще й фанклуб.
Детальніше про матч читайте на сайті.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 22 від 3 червня 2026
Читати номер
ух! ульрас!!!