Відійшла у вічність директорка школи у Бучачі Галина Григоришин

Відійшла у вічність директорка школи у Бучачі Галина Григоришин
 • Сумну новину повідомили на офіційній сторінці школи у Фейсбуці. 
 • Серце освітянки перестало битись 24 червня.
 • А ще за кілька днів до цього колектив закладу вітав жінку з днем народження…

Галина Іванівна Григоришин назавжди залишиться у памʼяті учнів, працівників школи та жителів міста Бучача чудовою, щирою, доброю і одночасно справедливою людиною та педагогинею. Звістку про її смерть вранці, 24 червня, опублікували на сторінці Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

– Нехай світлий спомин про Галину Іванівну Григоришин, директора школи, завжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. Хай душа Її знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають. Вічна і світла пам'ять! – пише Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст. 1.

Під дописом – десятки коментарів та слів співчуття, адресованих померлій та її родині.

Відео дня

Svitlana Yushchak: «Дуже болюча звістка, не хочеться вірити. Боляче, дуже боляче…»

Світлана Янковська: «Вічний відпочинок дай їй, Господи, світло вічне нехай їй світить, нехай спочиває у спокої. Амінь. Вічна пам'ять нашій директорці, співчуття рідним, та сили пережити втрату…»

Галина Околович: «Вічний відпочинок подай, Господи, новопреставленій Галині, а світло вічне нехай їй світить, нехай спочиває в спокої. Амінь. Любимо, сумуємо, молимось!»

Oksana Tomashchuk: «Нехай спочиває з Богом Галина Іванівна. Вона була моєю улюбленою вчителькою. Співчуваю родині!»

Ще 16 червня директорку школи вітали з днем народження та присвятили їй великий допис. Галина Іванівна Григоришин була успішною директоркою школи, коханою дружиною, люблячою мамою, чудовою бабусею та вірною подругою, пишуть там.

– Бувають лідерки, за якими хочеться крокувати й прагнути почерпнути знання; бувають жінки, які надихають своїм життєвим досвідом виховувати в собі наполегливість. Галина Іванівна є справжнім взірцем поєднання цих непересічних людських рис. Кожен, кому пощастило бути знайомим із нашою ювіляркою, можуть з упевненістю промовити, якою дивовижною особистістю вона є. Продовжуйте нести даровану Всевишнім місію керівниці, бо Ваша діяльність – це виняткова іскра Божа! Хай професійний талант додає Вам жаги до відкриття чарівного світу мудрості для школярів, бо в їхніх очах саме Ви і є тією першою наставницею, яка формує світогляд і запалює вогник знань! Не одне покоління поринуло в дорослий світ із почуттям любові до України, адже Ви завжди виявляєте справжність поняття патріотизму й поширюєте такі важливі цінності громадянської позиції! Наша країна починається з таких особистостей, як Ви! Любимо! Цінуємо! Поважаємо! – з такими трепетними словами до жінки звернувся колектив Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що відійшов у вічність 90-річний тернополянин Василь Лазарчук. Він був Людиною з великим серцем і чистою душею. Вічна пам'ять…

 

Читайте також:

Дуже добра і щира людина: відійшов у вічність Мирон Сагайдак

У вічність відійшов Володимир Пласконіс – заслужений тренер України з Тернополя

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (21)
 • Галя Василевич

  Світла пам'ять!
 • Галина Крамар

  Вічна пам'ять Царство небесне
 • Ольга Савчук

  Вічна пам'ять царство небесне щирі співчуття родині
 • Марія Лашин

  Щирі співчуття рідним і близьким вічна і світла пам'ять з Богом спочиває.

keyboard_arrow_up