Відійшов у вічність епідеміолог з Тернополя Іван Йовко

Понад 40 років Іван Йовко присвятив роботі в санітарно-епідеміологічній службі. Вічна пам'ять!
Про втрату повідомляє Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб
— Іван Гнатович розпочав свій робочий шлях, як лікарняний епідеміолог у Волинській області, м. Торчин. З 1974 року розпочав свою роботу в Тернопільській обласній санітарно-епідеміологічній станції, з 1980 року — завідуючий епідвідділом обласної санітарно-епідеміологічній станції, — йдеться в повідомленні.
Майже 40 років життя віддав санітарно-епідеміологічній службі.
— Нехай добрий, світлий спомин про Івана Гнатовича назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Глибоко сумуємо з приводу смерті, висловлюємо щирі співчуття, поділяємо біль та горе рідних, — зазначили колеги покійного.
Панахида відбудеться сьогодні, 15.03.2025року, в 19:30 год. в Храмі Матері Божої Неустанної Помочі УГКЦ, що знаходиться за адресою: бульвар Данила Галицького, 1б, м. Тернопіль.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що відійшла у вічність вчителька Тернопільського академічного ліцею «Українська гімназія» ім. Івана Франка Лариса Степанівна Чемерис (Пасічник).
Читайте також:
Померла Лариса Чемерис, вчителька Української гімназії імені І.Франка
Дім печалі: чому померлих не виносять через центральний вхід, а рідні мліють від задухи
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Pamat