Сервісні центри МВС вдосконалили процедуру реєстрації транспортних засобів та отримання посвідчення водія для внутрішньо переміщених осіб

Сервісні центри МВС вдосконалили процедуру реєстрації транспортних засобів та отримання посвідчення водія для внутрішньо переміщених осіб

Відтепер сервісні центри МВС реєструють транспортні засоби та видають посвідчення водія усім внутрішньо переміщеним особам.

8 червня 2021 року  набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02 червня 2021 року № 580, якою внесено зміни до нормативних актів, що регламентують видачу посвідчення водія та реєстрацію транспортних засобів.

Зміни передбачають надання можливості внутрішньо переміщеним особам без зареєстрованого основного місця проживання отримувати в сервісних центрах МВС наступні послуги:

У такому випадку до пакету необхідних документів додатково надається довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, в якій зазначено фактичне місце проживання. Також адміністратору сервісного центру МВС можна пред’явити довідку в електронному форматі через застосунок Дія, повідомляє речник регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області Василь Барановський.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці ГСЦ МВС.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:35 У Тернопільській обласній лікарні вперше провели високоточну операцію після складних уражень судин 09:00 Захищаючи Україну загинув Герой з Тернополя Володимир Бортник 08:00 Військовим в Україні закриють доступ до казино: Уряд ухвалив постанову 22:00 Студентам обіцяють підвищення стипендій з 1 вересня Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 21:00 Як здати НМТ на 200? Випускниці школи №19 поділилися секретами підготовки 20:03 62-річний чоловік побив 6-річного хлопчика: батьки вимагають покарання для нападника 19:00 Безбар’єрні маршрути за понад 16 мільйонів: які вулиці ремонтують у Тернополі 18:00 Швеція та Ісландія передали Тернопільщині 16 тонн енергетичного обладнання 17:51 «Робота — не поважна причина не з’явитись». Що було на судовому засіданні у справі нардепки Марченко 17:25 Купівля рибальських товарів в інтернеті обернулась втратою грошей для 25-річного покупця 16:45 Тернопільщину накриє спека: синоптики обіцяють на вихідні до +32° 16:10 Якість відремонтованих доріг перевірять на Тернопільщині 15:30 В Україну повернули тіла 522 загиблих photo_camera 14:50 Світла, щира, сповнена мрій... В аварії загинула 16-річна випускниця Дунаївської школи Софія Мельничук play_circle_filled 14:20 Тернополянка хотіла вивезти сина за кордон за підробленими документами і отримала підозру — поліція 13:50 Діти з Тернопільщини, які постраждали від війни, поїхали до літнього табору в Литві 13:10 Тернополяни можуть до формування програми Дня молоді та Дня міста 12:37 На Кременеченні загинув водій трактора: техніка перекинулась 12:03 На Чортківщині тривають пошуки чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up