Відволікає водіїв та руйнує вигляд: у Тернополі просять зменшити кількість зовнішньої реклами (ОБГОВОРЕННЯ)

Відволікає водіїв та руйнує вигляд: у Тернополі просять зменшити кількість зовнішньої реклами (ОБГОВОРЕННЯ)

Автор петиції звертається до міської влади вирішити питання щодо зменшення кількості зовнішньої реклами у місті.

"В Тернополі дуже багато зовнішньої реклами порівняно з будь-яким європейським містом. Це зменшує естетичну і туристичну привабливість міста, руйнує його унікальний вигляд, відволікає водіїв під час керування авто, збільшує візуальне навантаження на тернополян", переконаний автор Федоришин Іван.

Читайте також: Як би виглядав Тернопіль без реклами? Ми прибрали банери та вивіски


Тернополянин виступає із пропозицією до Тернопільської міської ради прийняти рішення, яке врегулює дану ситуацію і, зокрема:

- заборонити розміщення об’єктів зовнішньої реклами таких як щити, що стоять окремо на всій території міста та особливо в центрі міста,

- зменшити кількість біл-бордів, сіті-лайтів, вивісок, вітрин, інформаційних дошок та інших елементів рекламної продукції,

- заборонити роботу аудіо реклами на зупинках громадського транспорту,

- негайно демонтувати незаконну рекламу. Спростити процедуру демонтажа, збільшити кількість інспекторів, виділити ресурси на демонтаж,

- створити "нульову" форматну зону в центрі міста (без реклами)

- повністю заборонити розтяжки над вулицями (троли) як вид реклами. Також заборонити клеїти рекламу на стінах будинків, на вікнах та дверях.

Зменшення кількості зовнішньої реклами призведе до збільшення попиту на неї, тому треба проводити відкриті і прозорі аукціони з продажу дозволів на розташування рекламних засобів. Це призведе до збільшення надходжень до міського бюджету.

Як показує позитивний досвід українських та європейських міст, які обмежили кількість та "яскравість" реклами в центрі це позитивно сприймається як жителями так і гостями міста.
Прийняття такого рішення дозволить упорядкувати розміщення елементів реклами на території міста Тернопіль та відновити його естетичний вигляд, зменшити психологічне навантаження, підкреслити його культурну особливість та уникнути можливих травматичних випадків, йдеться у петиції.

До кінця збору підписів залишилось 16 днів. Підписати петицію можна тут

А ви підтримуєте автора? Чи справді у Тернополі забагато реклами і чи потрібно її зменшити, як ви вважаєте?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач25
    Дурачок придумав? Наша рада сам від себе забере корито з баблом?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:23 В аварії на Будного травмувався кермувальник мотоцикла 16:20 Компанія «Архібуд-ВС»: якісне будівництво і сучасні новобудови Тернополя (новини компаній) 16:13 Через аварію на Збаразькій змінили курсування тролейбусів на чотирьох маршрутах 16:00 Тернопіль оновив температурний рекорд, що тримався понад пів століття Від читача 14:19 Навчати професії разом із бізнесом: у Тернопільській ТПП відбувся круглий стіл з вивчення німецького досвіду у впровадження дуальних елементів 15:31 На Збаразькій зіткнулися дві легківки — є постраждалі 15:20 Від початку року на Тернопільщині пожежі забрали життя 30 людей: як запобігти непоправному 14:30 Ямковий ремонт проводять в районі Старого парку 14:27 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 6 травня) 14:00 Фонтан «Кульбабу» очистили від сміття 13:29 На Бандери зіткнулися маршрутка та легківка. Утворився затор (оновлене) 13:00 «Буковину» оштрафували на 625 тисяч гривень за підсумками матчу з «Динамо» у Тернополі 12:30 ДТП з електросамокатом на Дружбі: поліція відкрила кримінальне провадження 12:00 Мопеди — з 15 років, авто — з 17, але є умова: що готує для водіїв нова реформа від уряду 11:30 На Тернопільщині під час пожежі загинула 82-річна жінка 11:00 На два тижні перекриють вулицю Веселу та змінять маршрут автобуса №21 10:30 У парку Нацвідродження видалять аварійні дерева 10:00 Приватизацію одразу п'яти комунальних об'єктів можуть погодити на сесії міської ради 09:35 Фото дня: тролейбуси «Електрон», які курсуватимуть у Тернополі, проходять випробування photo_camera 09:00 Після полону знову пішов на війну і повернувся «На щиті»: вшануйте пам'ять Героя Миколи Миги
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up