Викопали траншею біля Микулинецького кладовища: що там мають робити
На вулиці Микулинецькій біля міського кладовища розкопали тротуар. Журналісти «20 хвилин» дізналися, що там мають робити.
Тернополяни помітили, як біля кладовища працює спецтехніка. Там копають траншею. Вона починається від головного входу біля каплиці і пролягає через тротуар вздовж до алеї Героїв.
У міській раді повідомили, що необхідні дозвільні документи на ці роботи є.
– Дані роботи веде будівельна компанія, для прокладання кабелю електричного відповідного до технічних умов «Тернопільобленерго».
На місці наразі працює спецтехніка. У викопані траншеї прокладають труби для кабелю.



Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
ТаняНе думаю що просто вирили і закриють. Значить треба -
СвітланаА біля похоронного бюро щось підремонтують,чи руки недоходять -
ТетянаЦікаво що знову напишуть «корисного» ці журналісти -
ГалинаТа не просто так викопали, звичайно,цьому є пояснення