"Він був найкращим": на молебень за Андрієм Стойком прийшло кілька сотень людей

"Він був найкращим": на молебень за Андрієм Стойком прийшло кілька сотень людей
  • Попрощатись з бійцем роти "Торнадо" Андрієм Стойком "Соколом" прийшли рідні, друзі, побратими та небайдужі тернополяни. 
  • Молебень за загиблим відбувся вранці 2 серпня в Архикатедральному соборі.
  • Поховають чоловіка на Микулинецькому кладовищі після відправи у соборі.

Загинув Андрій у ДТП під час виконання службових обов’язків на Київщині 27 липня.

Автоколону з домовиною в Тернополі зустрічали вранці 2 серпня. Цей день у Тернополі оголосили Днем жалоби. Молебень в Катедрі розпочали о 10.00. 

- Він був найкращим, був прикладом для наслідування, - каже побратим Андрія Олексій Пузо. - Я таких людей більше не знаю. Він був спортсменом, взагалі один найкращих командирів, яких можна побажати. Він вів за собою. Завжди був усміхненим.

Знайомі чоловіки були давно, але здружились на Майдані. Як розповідає Олексій, потім вони розійшлись в різні добровольчі батальйони.

- Але він перетягнув мене до себе в "Торнадо", - каже чоловік. - Сам він пройшов Ілловайськ, в Луганській області багато де були. Там довгий список. А загинув він якось так...

Андрій Стойко народився в Тернополі.  До служби у лавах Національної поліції Андрій був старшим лейтенантом полку "Миротворець", активним учасником подій Революції Гідності. У числі перших добровольців він вирушив на Донбас захищати суверенітет України, де пройшов чимало гарячих точок. У липні Андрію виповнилось 27 років. У загиблого поліцейського залишились дружина та однорічний син.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Віра Перхалюк
    Попращатись приишли всі,але рану ніхто і ніколи незагоїть рідним. Щира подяка інизькии уклін до землі нашому захиснику. Боже почуи плач,матеріа,діточок,дівчаток. Боже поможи щоб зупинити віину,щоб настало чисте мирне небо над хемдею
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Євро продовжує стрімко зростати: курс валют на понеділок 17:20 21 аварія за участю водіїв двоколісного транспорту сталася цьогоріч на Тернопільщині 16:40 На Тернопільщині двом посадовцям оголосили підозру через рубку дерев на майже 2 млн грн photo_camera 16:00 У парку «Сопільче» висадили 30 молодих дубів photo_camera Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 15:23 У водоймі на Тернопільщині втопився чотирирічний хлопчик 15:00 З Текстильної просять забрати авто, пошкоджені під час атаки 19 листопада 14:20 Біля Бучача чоловік підірвав гранату в автомобілі 13:35 Сотні тернополян та гостей міста долучилися до участі в «Гаївках з молоддю» photo_camera 13:00 Тернопільська «Нива» зіграє домашній матч проти «Лівого Берега» 12:35 У Тернополі відзначили переможців конкурсу «Учень року – 2026» 12:02 Аварія на Петриківському перехресті. Утворився затор play_circle_filled 11:43 Директора підприємства з Тернопільщини засудили за привласнення майна та службове підроблення документів 11:15 Було-стало: фасад будинку на Руській, 33 перефарбували play_circle_filled 10:44 Аварія в центрі Тернополя: зіткнулися BMW та Volkswagen 10:16 Дитячу філію ФК «Карпати» відкрили у Байковецькій громаді photo_camera 09:55 RVR CARS: вигідний і широкий вибір електромобілів в Тернополі (новини компаній) 09:40 На Медовій «зліпили пандус з асфальту»: чия це робота і коли її виправлять play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Назара Стрельбіцького та Геннадія Аношина 08:00 У Бучачі через сказ у собаки ввели карантинні обмеження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up