Він любив життя: у Тернополі відбувся вечір пам'яті Олександра Смика

Він любив життя: у Тернополі відбувся вечір пам'яті Олександра Смика

Олександр Смик був справжнім творцем і упродовж усього свого життя творив завжди й усюди.

Днями у Тернопільському обласному українському драматичному театрі відбувся вечір пам’яті Олександра Смика з нагоди 65-річчя від Дня народження.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

«Ми вшановуємо пам’ять видатного українця, тернополянина і, що для мене найбільш важливо, мого друга — Олександра Смика. Він завжди умів говорити просто та щиро, і водночас це – зачіпало серце і душу. Він був надзвичайно позитивною, доброю, чуйною людиною. Любив життя. Був справді відданий Україні. Він — голос майдану у Тернополі. Він був справжнім творцем і упродовж усього свого життя творив завжди й усюди. Десять років під його керівництвом у Тернополі розвивався культурний простір», — зазначив міський голова Сергій Надал. 

Відео дня

Олександр Смик відомий Тернополю та Україні, зокрема, як бард, поет, драматург, член національних спілок України, Всеукраїнської музичної спілки, громадсько-політичний діяч, депутат Тернопільської міської ради.

«Олександр Іванович, коли брався за якусь справу, то завжди робив це щиро, із великою любов’ю і саме тому йому це вдавалося. Він умів по-особливому розуміти й пізнавати людей. На жаль, його вже немає серед нас. Та нам залишились його творчість. Я впевнений, що там на небі він сьогодні тримає духовний мистецький фронт. Вічна йому пам’ять», — сказав мер Тернополя.

Нагадаємо, Олександр Смик відійшов у вічність 18 травня 2022 року. Нам залишилися його твори, його пісні і щира посмішка. Вічна і світла пам’ять!

Читайте також

Відійшов у засвіти знаний тернопільський бард та культурний діяч Олександр Смик

У Тернополі відбудеться вечір пам'яті відомого барда, поета Олександра Смика

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up