Він зігрівав нас своєю теплотою і посмішкою: не стало директора 11 школи Павла Літинського

Він зігрівав нас своєю теплотою і посмішкою: не стало директора 11 школи Павла Літинського
  • Стан директора останніми днями був вкрай важкий, але колеги сподівались, що він все подолає. Бо, кажуть, здавалося, що не було такого, що йому не під силу.
  • Вічна пам’ять і царство небесне Педагогу і Людині…

Сьогодні, 3 квітня, не стало директора школи №11 Павла Літинського.

Педагог серйозно хворів, останніми днями перебував під апаратом ШВЛ. Колеги кажуть, про смерть директора дізнались кілька годин тому і досі не можуть повірити, що його вже немає.   

Не так давно захворіла дружина директора. Потім і Павло Степанович. Днями дізнались, що він під апаратом ШВЛ, а вчора вже був у комі.

  • Ми збирали кошти на лікування і були впевнені, що з ним все буде добре і Павло Степанович подолає недугу, — розповіла вчителька історії школи №11 Інна Чернецька. — Сьогодні в шкільній групі побачили повідомлення, що його вже немає…

Павло Літинський був пенсійного віку, але працював. Колеги кажуть, не пригадують, коли востаннє був на лікарняному. Кажуть, він зігрівав нас своєю теплотою і посмішкою.

  • Досі не можу усвідомити і повірити, що його немає, — каже Інна Чернецька. — Я без його усмішки не уявляю нашу школу. Він завжди знайде потрібні слова, ніколи не відмовляв у проханні. І директор хороший, але передусім це була дуже добра людина. Як ми будемо без нього – не знаю.

Колеги згадують Павла Літинського лишень з теплотою.  

— Пішли у засвіти Ваша доброта й людяність, мудрість наставника й велич педагога, — пише Людмила Перейма. — Скорботи - без міри. Таких завжди береже пам'ять. Спочинку з Богом і Царства Небесного.

"Педагогічна спільнота міста сьогодні в скорботі, - йдеться на сайті управління освіти та науки міськради.  - У засвіти пішов відомий освітянин, високоавторитетний фахівець, багаторічний очільник Тернопільської загальноосвітньої школи №11 Павло Літинський".

Самовіддана педагогічна праця Павла Степановича, його мудра й виважена управлінська діяльність залишили незглибимий слід у душах усіх, хто був з ним поруч: колег-педагогів, учнів, батьків. Досвідчений наставник і щирий порадник, він залишив на освітянській ниві щедрий засів мудрості, щирості і добра. Своїм життєвим прикладом пробуджував жагу пізнання в молоді, був вірним новаторським пошукам і прагненням, сміливо реагував на виклики сьогодення.

Управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, профспілка працівників освіти і науки міста Тернополя висловлюють щирі співчуття родині та близьким. Вічна і світла пам‘ять світлій Людині! Царство Небесне!

«20 хвилин» щиро співчуває родині, колегам і всьому колективу освітян Тернополя. Світла пам’ять і Царство небесне р.б. Павлу

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (168)
  • Наталя Дідилівська
    Вічна пам'ять
  • Лидия Раздобудько
    Царство Небесне.🙏
    Щирі співчуття рідним.
  • Світлана Булат
    Хай спочиває з миром, вічная пам'ять
  • Ekaterina Gorbachuk
    Вічна пам"ять
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:10 На Руській буде нова схема організації дорожнього руху і з'являться паркомісця 09:32 Київ у вогні після нічної атаки: багато загиблих та десятки поранених photo_camera 09:00 Війна забрала життя Героїв Олега Куліковського, Михайла Завиташа та Андрія Душніцького 08:00 На Тернопільщині створили Молодіжний конгрес при обласній адміністрації photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 06:05 Вночі ворог бив ракетами та дронами по Києву: зруйновані багатоповерхівки, є загиблі та поранені photo_camera 22:00 Рятувальники визволили птаха, який заплутався в нитках на дереві 21:00 Де освіжитися у спеку: які водні розваги є у Тернополі та скільки вони коштують 20:00 Долає 1 400 кілометрів, щоб зібрати гроші для ЗСУ: Тернопіль відвідав латвійський волонтер Айгарс Стоніс 19:04 «Не зобов’язані знати про форму»: що відповіли поліція і ТЦК про силове затримання на Чайковського 18:00 Мобільний донорський хаб «Теплокровні» приїде до Тернополя: де можна здати кров 17:20 Нові правила бронювання: у кого будуть перевірки та що треба зробити до 10 серпня 16:50 Семеро випускників Тернопільської Української гімназії отримали по 200 балів на НМТ 16:11 Підпалив банк після знайомства в Telegram: на Тернопільщині затримали 21-річного чоловіка 15:40 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 1 липня) 15:20 У Чортківському ТЦК мобілізували чоловіка з цукровим діабетом, гіпертонією та ожирінням — омбудсман 14:30 За порушення правил паркування в Тернополі тепер штрафи приходитимуть в Дію 13:50 На Тернопільщині обговорили розміщення додаткових пунктів для зберігання тіл загиблих 13:14 Верховна Рада ухвалила Закон про заснування Українського національного пантеону 12:30 Вище історичного максимуму: третій день поспіль у Тернополі фіксують температурні рекорди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up