Військові 105-ї бригади ТрО долучилися до богослужіння Вознесіння Господнього

Військові 105-ї бригади ТрО долучилися до богослужіння Вознесіння Господнього

У Вознесіння Господнє захисники 105-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України звернулися з молитвою до Бога.

Вознесіння Господнє вважають одним з найважливіших дванадцяти свят у церковному календарі. У цей день люди йдуть до храмів, аби помолитися і попросити Божого благословення.

Попри те, що наші захисники знаходяться далеко від домівки та рідних, мають постійно пильнувати за ворогом та виконувати бойові завдання, вони все ж таки знаходять час, щоб провести його у молитві з Богом. Світлини зі служіння опублікували на сторінці 105-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

Капелан бригади отець Євген Флиста каже, душпастирська опіка військових далеко за межами дому є великою необхідністю і дуже потужною підтримкою саме у такі непрості часи.

— Щоб зберегти моральну та психологічну стійкість, залишитися людьми у нелюдських умовах, під час війни, в бойових умовах. Тому, зичу кожному витримки, віри та Божої благодаті. Нехай в небі завжди сяє зірка, яка освітлює дорогу нашим захисникам і направляє шлях до перемоги,— наголошує він.

Бажаємо, щоб всі наші захисники поверталися додому живими та здоровими. Нехай Бог оберігає їх життя і допомагає у нелегкій боротьбі.

Довідка

Традиційно Вознесіння Господнє відзначають через 40 днів після Великодня. У цей день паломники з усього світу їдуть в монастир на гору Єлеон. Там знаходиться камінь з відбитком ноги Христа, з якого Він вознісся на небо.

Напередодні свята в храмах проходить всенічне бдіння. На саме свято можна піти в храм на Літургію і помолитися. Кажуть, у цей день Господь вислуховує всі прохання. Також дозволяють поминати покійних, можна поставити свічку за упокій душі. За церковним статутом на Вознесіння немає посту, тому після служби збираються за святковим столом.

Також у цей день забороняють:

  • лаятися, сперечатися, скандалити;
  • прибирати, прати, шити, займатися важкою роботою;
  • плакати і засмучуватися;
  • викидати сміття і плювати на вулиці;
  • відмовляти в милостині.

День радять провести спокійно і в гарному настрої.

Читайте також:

Бійці 105 бригади ТрО подякували мамам у віршах та піснях

Військові 105-ї бригади ТрО одягнули у свято вишиванки

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up