Вночі у кафе на "Східному" троє хлопців побили майна на 15 000

Вночі у кафе на "Східному" троє хлопців побили майна на 15 000
  • Про розбірки під кафе "Бульвар", що на бульв. Д. Галицького, 5 у редакцію "20 хвилин" повідомила читачка.
  • Жінка скаржиться, що це не вперше і розповідає, що патрульні затримали правопорушників. 

- Це називається "дитяче кафе", а скандали і бійки та якісь розбірки тут регулярно, - розповіла мешканка сусіднього будинку пані Наталія. - Від цих криків просто неможливо спати.

Жінка розповіла, що увечері 5 листопада на двір вийшло чимало сусідів. Це було близько 22.00. Там була шарпанина.

- Знову хтось "воював", - каже пані Наталя. - Крики, мати... Дехто із сусідів почав знімати все на відео. 

В ГУ Нацполіції в Тернопільській області повідомили, що троє хлопців віком від 17 до 21 року розтрощили скло вхідних дверей  у кафе та погнули два сміттєвих контейнера. Загалом правопорушники завдали збитків на 15 000 грн. 

- В кафе відпочивала компанія з трьох хлопців, - повідомляють в поліції. - За словами очевидців, між ними почалась суперечка, яка переросла в конфлікт. Юнаки почали між собою з’ясовувати стосунки, голосно розмовляли, використовуючи ненормативну лексику.

Зауваження хлопцям робити власники кафе та відвідувачі, оскільки в залі були діти. Проте це не спинило компанію. Коли хлопці вийшли в коридор закладу, то люди зачинили двері та не впускали їх назад.

- Один з них впав на смітник та погнув його, - кажуть у поліції. - Після цього інший хлопець взяв інший сміттєвий контейнер та почав ним вибивати скло у вхідних дверях. Власники викликали поліцію. На місце конфлікту виїхали патрульні поліцейські, військові нацгвардії та слідчо-оперативна група.

Як каже слідчий Тернопільського відділу поліції Микола Слободян, дебоширів доправили у поліцію, де в них відібрали пояснення та відпустили. Хлопці стверджують, що не пам’ятають про сварку і пояснити власні вчинки не можуть, оскільки були п’яні. Їм інкримінують статтю 296 частину 2 ККУ – хуліганство, вчинене групою осіб. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Дитину прооперували в утробі матері: львівські лікарі провели унікальну операцію photo_camera 21:00 Томати заради лікування: як сім'я 22-річного Сашка заробляє на реабілітацію сина власною справою 20:00 Рекордна спека у Тернополі: як від неї рятуються жителі міста play_circle_filled 19:35 1 липня в Тернополі та області діятиме графік погодинного відключення світла Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:00 Купи пакетів, пляшок та обрізаних гілок: тернополянин скаржиться на засмічення прибережної зони Ставу play_circle_filled 18:00 На Тернопільському ставі віндсерфінгісти з усієї України боролись за перемогу photo_camera 17:30 Дія відтепер відображатиме штрафи за порушення правил паркування у Тернополі 17:00 У Зарваниці відбулись професійні прощі податківців та аграріїв photo_camera 16:31 Контрабанда кратому на понад 60 мільйонів: вручили дві нові підозри за перевіз із Чехії 16:00 Продавав по три тисячі за дозу: у Скалаті затримали чоловіка за торгівлю наркотиками 15:30 Встановили чоловіка, який травмував собаку на ринку. Зоозахисники вимагають суворішого покарання 15:10 Біля Тернопільського ставу виявили фрагмент міни 14:50 Тернопільські волонтери, які супроводжують Героїв «На щиті», закликали долучатись до кортежів водіїв з громад 14:20 «Обмін» криптовалюти в месенджері закінчився втратою восьми тисяч доларів для тернополянина 13:40 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: сунуть грози та шквали 13:07 Вона вчила любити слово і життя: у Почаєві прощаються з учителькою Христиною Кривіцькою 12:30 На Корольова горіла квартира: із задимленого приміщення врятували чоловіка 11:55 Із під'їзду багатоповерхівки в Тернополі вкрали дитячий квадроцикл 11:20 Обіцяв за дев'ять тисяч доларів «зняти» з розшуку двох братів: судитимуть тернополянина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up