Водій тернопільської маршрутки ледь не збив дівчину на пішохідному переході

Водій тернопільської маршрутки ледь не збив дівчину на пішохідному переході

Не надав перевагу в русі пішоходу — отримав протокол. У Тернополі оштрафували водія маршрутки.

Згідно п. 18. 1, водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Та деякі водії забувають про ПДР, наражаючи на небезпеку інших.

29 листопада, близько 16 години, на вулиці Бродівській, водій маршрутного транспортного засобу "Богдан" саме наближався до пішохідного переходу, яким йшла дівчина. Згідно ПДР — водій мав зменшити швидкість, або ж зупинитися. Та кермувальник проігнорував Правила і проїхав повз, лише в декількох сантиметрах від громадянки. Патрульні одразу ж зупинили транспортний засіб та підійшли до дівчини. На щастя, вона не постраждала.

За вчинене правопорушення 51-річний водій отримав протокол за ч. 4 ст. 122 КУпАП (Створення аварійної обстановки, що примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху, або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки). Також інспектори вилучили посвідчення водія, видавши натомість тимчасовий дозвіл.

Водії, сідаючи за кермо транспортного засобу, пам'ятайте, що ви не одні на дорозі!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 В Україні працює система для пошуку зниклих і військовополонених: як скористатися 21:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 20:00 Хтось на фронт, хтось у декрет. Чому за три роки винних у сліпоті 22 пацієнтів лікарні так і не покарали 19:37 Хрести, вкриті квітами: унікальний обряд із Монастирка став національною спадщиною Від читача 15:36 «Брама»: як смартфон у руках кожного українця стає зброєю проти пропаганди та шахрайства 19:00 Смерть однорічного Єремія у лікарні: адвокати обвинувачених медиків хочуть допитати дев’ять свідків 18:10 У Бережанах облаштовують меморіал загиблим Героям 17:22 Як на Тернопільщині за допомогою дронів виявляють паліїв 16:50 Дощі та похолодання принесе на Тернопільщину початок квітня 16:10 Поблизу Тернополя та у Бережанах ремонтують дороги 15:30 У Кременці горіли чотири автомобілі play_circle_filled photo_camera 14:50 В Україні працює перша приватна ППО 14:15 Понад 50 мішків сміття зібрали під час екоакції у парку «Сопільче» photo_camera 13:40 Чому поліція продовжує «ловити на фару» під час тривоги: ми запитали 13:30 Срібло сипалося на ходу: у Мельниці-Подільській школярка зупинила крадіжку з ювелірного магазину photo_camera 12:45 На кілька годин змінили рух тролейбуса №6 12:30 В аварії на Руській постраждав неповнолітній 12:00 Вшанують пам'ять Героя України Сергія Коновала (програма) 11:30 Змінюють вартість виготовлення електронних квитків «Соціальна карта тернополянина» 10:52 У Тернополі з вікна другого поверху випала півторарічна дівчинка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up