Водію тролейбуса відтяло чотири пальці на руці

Водію тролейбуса відтяло чотири пальці на руці
  • Чоловіка прооперували, але врятувати пальці лікарі не змогли.
  • Ведеться розслідування нещасного випадку як управлінням держпраці, так і поліцією.

 

До лікарні доправили 60-річного маневрового водія КП «Тернопільелектротранс».

Чоловікові ввечері 20 жовтня відірвало чотири пальці лівої руки.

У комунальному підприємстві факт підтвердили.

Відео дня
  • Щодо нещасного випадку, наразі триває розслідування, яке проводить Управління держпраці в Тернопільській області, - повідомила інженер з охорони праці КП «Тернопільелектротранс» Олена Довгань. - Поки проводять це розслідування, коментарів ніхто надавати не буде. Бо ще не встановлена чиясь вина, не встановлена причина, чому все сталось.

Як нам вдалось дізнатись, все сталось на території депо «Тернопільелектротрансу». Водієві притисло пальці величезними дверима боксу і створами воріт ампутувало пальці.

- Відбулась механічна ампутація 4 пальців, - повідомила Олена Довгань. - Чоловік зараз перебуває в лікарні. Вчора його прооперували, однак врятувати пальці не вдалось. Ведеться розслідування.

Власну перевірку проводить і поліція міста.

Поліцейські вже з’ясували, як розгортались події. Був сильний вітер, з депо виїжджав тролейбус. Чоловік підтримував браму, аби не вдарило по транспорту. Автоматично підклав руки, щоб стримати метал.  

  • Наразі випадок кваліфікується, як травма з власної необережності, - розповів начальник сектору комунікації головного управління нацполіції в області Сергій Крета. – Чоловік претензій до фірми не має. Але дана подія внесена до журналу єдиного обліку про скоєні злочині та правопорушення. Після проведення детальної перевірки буде вирішуватись, чи вноситимуть подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.   

.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анонім
    Як казав мені один чоловік ,коли я влаштовувався на роботу "Головне руки і ноги ,а залізо ми поправимо" золоті слова .
  • Анонім
    Бідний чоловік. щоб зберегти майно підприємства, втратив частину пальців. І навіть підприємство йому цього не відшкодує!!! Таке відношення може бути тільки в нас на Україні А як би голову йому прищемило, хто б за це відповідав?
  • Діонісій
    а чому не травма на виробництві ? він не хотів пошкодити робоче майно і підставився сам, дядькові хоч гроші якісь виділіть, хоч на лікування.

    якби вдарило по транспорту, то з нього зняли гроші бо не вберіг.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Третю добу в Тернополі розшукують чоловіка, який вийшов по воду та зник 13:00 У Тернополі терміново потрібні донори з 2 групою крові 12:03 15 років за голосування за «ДНР» і «ЛНР»: прокурори Тернопільщини відстояли вироки депутатам держдуми рф 11:01 Ви наймаєте — держава сплачує! Як тернополянам отримати компенсацію за няню та що зміниться у 2026 році Від читача 11:42 Фінал Х сезону КМБ 10:00 Хто з ветеранів отримає до 70 тисяч гривень на автівки: уряд погодив нові виплати 09:00 Війна забрала життя Героя з Тернополя Івана Гливи 21:00 У заповіднику на Тернопільщині в листопаді розцвіли рідкісні квіти photo_camera 20:01 Біовідходи замість газу: тернополянин розповів, як бізнес може зменшити витрати у 10 разів 19:03 Як змінилась обласна філармонія: відтворили фото з одного ракурсу photo_camera 18:00 У чому підступність цукрового діабету та хто у зоні ризику 17:03 У Тернополі скуповують горіхи, квасолю та насіння: скільки платять на ринку photo_camera 16:00 Porsche перетнув подвійну суцільну, відео з порушенням правил потрапило до патрульних play_circle_filled 15:07 «Мого чоловіка забрали у тернопільський ТЦК, а через кілька годин він випав з пʼятого поверху»: подробиці 14:09 Призупинили перетин кордону України через збій у базі: що відомо photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up