Волонтерам повернули кішку, яку взяли у них 4 роки тому

Волонтерам повернули кішку, яку взяли у них 4 роки тому

Триколірну кішку повернули тернопільським волонтерам після того, як чотири роки взяли її на прихисток.

Про це повідомили в громадській організації «Ноїв Ковчег» Тернопіль.

— Знаєте як виглядає зрада? Це коли прилаштовану тваринку повертають через чотири роки! Чотири роки була потрібна, а тепер забирайте...— написали волонтери. — Триколірна ласкава дівчинка в пошуках нових господарів! Ласкава, домашня. Дуже хочеться знайти хорошу сім‘ю. Телефон для довідок +380 (67) 354 02 03.

А що ви про це думаєте? Пишіть у коментарях.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, як у Тернополі безкоштовно щеплюють чотирилапих улюбленців.

 

Читайте також:

 Частину тварин із зоокутка у парку «Сопільче» продадуть через аукціон

 Як у Тернополі безкоштовно щеплюють чотирилапих улюбленців

 

 

 

 

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (16)
  • Читач67
    Не можу повірити, навіщо так чинити... після чотирьох років разом! Це справді дивно. Ми колись прийняли рішення взяти кошеня, і наша донька вибрала рагаффіна такого плану https://lapki.pet/sale/cats/ragamaffin І коли донька переїжджала жити окремо, вона не могла залишити свою Анфісу і забрала її з собою. Вона просто не уявляє свого життя без неї! Це підтверджує, як сильно можуть прив'язатися до своїх вихованців. Кішки - справжні члени сім'ї, і в нашому домі Анфіса стала невід'ємною частиною щастя. Якщо хтось шукає свою котячу любов, рекомендую поглянути на рагаффінів.
  • Aleksandra Popil
    Добре,що не кинули на узбіччі чи в полі в мішку!😥
  • Іван Юркевич
    А що мали викинути на призволяще долі чи як? Вже хоть причину повернення напишіть, різне в житті буває.
  • Lysyy
    Ох уж ці зоозахисники, зрада, руки опускаються. Це ж такий ужас, вернули кота бо немає змоги за ним наглядати...
    Nata reply Lysyy
    💯
    Шкода, що дітей так не можна позбуватися, правда?
    Нащо людині якась відповідальність перед світом? Людство ж існує, щоб грати, срати і ригати! Тисячі років еволюції ми пройшли саме для цього...

    Сподіваюся, що у вас немає ні тварин, ні потомства
    Lysyy reply Nata
    Тут не на мене треба сподіватися. Якщо для вас діти і тварини це рівноцінне, то тут вже виникає питання. І якщо у вас навіть вийшло приплести еволюцію, то рекомендую ще пройти терапію
    Nata reply Lysyy
    Та хто б на вас у чомусь сподівався та покладався? 😁😁😁

keyboard_arrow_up