Волонтерам повернули кішку, яку взяли у них 4 роки тому
Триколірну кішку повернули тернопільським волонтерам після того, як чотири роки взяли її на прихисток.
Про це повідомили в громадській організації «Ноїв Ковчег» Тернопіль.
— Знаєте як виглядає зрада? Це коли прилаштовану тваринку повертають через чотири роки! Чотири роки була потрібна, а тепер забирайте...— написали волонтери. — Триколірна ласкава дівчинка в пошуках нових господарів! Ласкава, домашня. Дуже хочеться знайти хорошу сім‘ю. Телефон для довідок +380 (67) 354 02 03.







А що ви про це думаєте? Пишіть у коментарях.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, як у Тернополі безкоштовно щеплюють чотирилапих улюбленців.
Читайте також:
Частину тварин із зоокутка у парку «Сопільче» продадуть через аукціон
Як у Тернополі безкоштовно щеплюють чотирилапих улюбленців
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Шкода, що дітей так не можна позбуватися, правда?
Нащо людині якась відповідальність перед світом? Людство ж існує, щоб грати, срати і ригати! Тисячі років еволюції ми пройшли саме для цього...
Сподіваюся, що у вас немає ні тварин, ні потомства