Три медалі чемпіонату України – у скарбниці борців Тернополя

• Протягом трьох днів у Тернополі проходив Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів U-17.
  • В результаті змагань троє місцевих спортсменів стали призерами турніру.

У цих змаганнях взяли участь понад 200 борців з різних регіонів України.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Наше файне місто на Чемпіонаті представляли вихованці «КДЮСШ з ігрових видів спорту». Один з них Максим Радик став переможцем у ваговій категорії 71 кг. Ще двоє здобули срібні нагороди: Юрій Радик (вагова категорія 55 кг) і Назар Бабінський (вагова категорія 48 кг).

Відомо, що Максим Радик був бронзовим призером Чемпіонату Європи у 2022 році. Цьогоріч спортсмен теж пройшов відбір до Чемпіонату Європи, який у червні прийматиме  місто Тірана (Албанія). Там він представлятиме збірну України.

Вітаємо нашого переможця та призерів. Бажаємо юнакам і в подальшому наполегливо йти до своїх вершин.

Нагадаємо,  раніше ми писали про те, що тернополянка Олеся Крисюк стала срібною призеркою на міжнародному турнірі в Угорщині, а наша Наталія Стребкова перемогла на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.