Встановили особу чоловіка, який викрав ювелірні прикраси з квартири тернополянки

Встановили особу чоловіка, який викрав ювелірні прикраси з квартири тернополянки

Крадієм виявився вже неодноразово судимий 42-річний житель Тернополя.

На момент дій крадіжки потерпілої вдома не була —вона в той час виїхала за межі міста по справах. А зловмисник тим часом у пошуках наживи ходив під’їздами багатоповерхівок і шукав квартиру, куди легко проникнути.

Як встановили поліцейські, вхідні двері помешкання тернополянки відімкнути було не складно, тож зловмисник за допомогою підручних засобів відважив полотно й зайшов усередину. Викрав золоту каблучку та срібні ланцюжок з підвіскою. Вартість втраченого – понад три тисячі гривень.

Дії зловмисника кваліфіковано частиною 3 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:30 Майже через півтора року підтвердили загибель захисника Тараса Королішина 08:56 Лідери Британії, Німеччини, Франції та України означили умови для досягнення миру 08:00 Оцифрування трудових книжок: подання сканкопій можливе і після 10 червня 21:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині: МОЗ оприлюднило результати перевірки якості води Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 20:00 У Чорткові молилися за військовополонених та безвісти зниклих захисників 19:00 На війні загинув бойовий медик із Кременеччини Едуард Мазур 18:00 У двох мікрорайонах Тернополя буде понижений тиск води через промивку мереж 17:06 Поки був на війні, нарахували понад 600 кВт електроенергії. Що робити в таких випадках? 16:00 Ансамбль з Ланівців підкорив міжнародний фестиваль своїм виступом 15:00 Перевірять правильність розрахунків нових тарифів на проїзд. Скільки коштів виділили 14:00 Відійшов у вічність отець Іван Мазурчук: коли і де відбудеться прощання 13:08 Чи могли утримувати 24-річного чоловіка в ТЦК до його 25-річчя і мобілізувати наступного дня? 12:05 Випічка, хендмейд і донати: у Тернополі волонтери збирають на човни для військових photo_camera 11:00 Митрополит Епіфаній очолив святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя (Прямий ефір) play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up