Вулиця Чорновола два дні буде пішохідною

Вулиця Чорновола два дні буде пішохідною
Рух транспорту на вул. Чорновола обмежать лише на два дні, хоча велоактивісти просили на цілих сім днів. Тобто не з 16 вересня і до кінця тижня, а на вихідні - 19-20 вересня.

Нагадаємо, у рамках європейського тижня мобільності з 16 до 22 вересня тернополянам пропонують обмежити користування транспортом та пересісти на так званий "зелений транспорт". У ці дні організатори цієї події планували обмежити рух транспорту на вул. Чорновола, починаючи з вулиці Богдана Хмельницького до перехрестя вулиці І.Франка та Коперника, 7. Тернополян під час європейського тижня мобільності закликають ходити пішки та пересісти на велосипеди. 

- Враховуючи звернення радника міського голови по впровадженню велоінфраструктури щодо проведення в Тернополі Європейського тижня мобільності, для підтримки велосипедної та пішохідної інфраструктури, просимо дозволити управлінню ЖКГ перекрити рух автотранспорту на вул. Чорновола на період з 16 до 22 вересня, - звернувся до виконкому начальник цього управління Микола Лесів. - Єдине, вранці на цій ділянці дороги підвезуть товари до магазину і вивезуть сміття. 

Проте члени виконкому не підтримали обмеження руху транспорту на вул. Чорновола аж на цілий тиждень. Мовляв, це - центр міста з інтенсивним рухом транспорту, та й там можуть організувати стихійний ринок бабусі з городиною та молокопродуктами. А також таке обмеження руху може перешкодити роботі багатьох структур, які розташованій на цій вулиці.

- Там заїзди до "Укртелекому", до управління ЖКГ, до "Теплокомуненерго", - каже міський голова Сергій Надал. – Пропоную дати дозвіл перекрити вулицю на вихідні - 19-20 вересня і подивимось по ситуації. Якщо все буде позитивно, термін продовжимо. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:08 Забобони і заборони на Великдень: що радять робити для очищення і захисту від лихого 20:05 З російського полону додому повернувся Захисник з Тернопільщини 19:05 Як суди на Тернопільщині карають тих, хто відмовляється служити 18:17 В Україну повернули 277 звільнених з полону Захисників photo_camera Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 18:00 Тернопільська «Нива» поступилася «Маріуполь-Феніксу» 17:00 Тернопільські школярі передали великодні листівки та обереги для воїнів ЗСУ photo_camera 16:00 У Тернополі одружилися військові 15:00 Тернополянка втратила майже 400 тисяч гривень — шахрай представився працівником банку 14:02 У Тернополі освячують великодні кошики (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled photo_camera 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя 22:00 Поліцейські застерігають від квартирних крадіжок напередодні Великодніх свят
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up