Вулицю Тарнавсього перекриють з понеділка, 21 вересня. Що там будуть робити?

Вулицю Тарнавсього перекриють з понеділка, 21 вересня. Що там будуть робити?

На вулиці Тарнавського планують масштабну реконструкцію. Раніше у міській раді повідомляли, що тут перекриють з 15 вересня по 20 жовтня, однак наразі рух по вулиці відбувається у звичному режимі. 

Рух на вулиці Тарнавського частково обмежать з понеділка, 21 вересня. Дорогу перекриють частково. 

Під час ремонту там замінять дорожнє покриття, розширять дорогу. На час реконструкції перенесуть лінії електропередач для тролейбусів. Однак рух буде ускладнений. Автівки зможуть проїжджати по одній дорожній смузі. Перекриватимуть ту частину дороги, де будуть ремонтні роботи. 

Як повідомила речниця міської ради Мар'яна Зварич, рух транспорту буде забезпечений у дві сторони для всього транспорту.

- Наразі там переносять опори контактної мережі та монтують лінії електропередач для тролейбусів Після цього визначать можливість проходження по вулиці тролейбусів по існуючих маршрутах, тому наразі чітко сказати неможливо. 

У разі змін руху громадського транспорту тернополян повідомлять додатково. 

Після реконструкції там відновлять зелені насадження

- Усі зелені насадження будуть відновлені після ремонту, - каже начальник управління ЖКГ міськради Олег Соколовський. – Там ми висадимо ті дерева, які найкраще себе показали в тих умовах.

Крім ремонту дорожнього покриття, відремонтують тротуар, зелену зону, дві зупинки громадського транспорту. Там облаштують шість острівців безпеки та замінять два світлофори.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Мах
    Дерев шкода але враховуючи скільки в тому районі набудовують то 4 полоси там необіхдно просто.
    А ще кільце те що на злуки\тарнавського потрібно розширити мабуть  до двох смуг на кільці (третя направо)
    ігор reply Мах
    мені здається що і по дві тут це мало, а Тарнавського це взагалі тормознута вулиця, тут і підземні переходи вже час використовувати
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:04 Молилася і монахів просила молитися. Як мати на Тернопільщині три роки чекала сина з полону 20:30 У парку «Здоров’я» облаштовують інклюзивний дитячий майданчик 20:04 «Витискали очі, коли затримували й пхали в авто». Як коментують конфлікт із ТЦК у Тернополі play_circle_filled 19:01 Після скарг на порушення прав громадян в Тернопільському ТЦК спецпрокуратура відкрила кримінальне провадження Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 У ПриватБанку понад 6 годин не працюватимуть ні карти, ні банкомати 17:30 Черешня майже по 300, а персики по 120: огляд цін на літні фрукти в супермаркетах Тернополя photo_camera 16:44 Затримання 37-річного підполковника ТЦК з Підволочиська: чим багатий і що про нього відомо 15:48 Бесага залишив крісло головного архітектора Тернополя. Він не раз потрапляв в епіцентр скандалів 15:17 У Тернополі викрили лікарів та завідувачку відділення на схемі з оформлення інвалідності 14:22 У Тернопільському ТЦК утримували людей з інвалідністю та психічними розладами 14:00 Уряд запускає нову програму для відновлення постраждалих від обстрілів підприємств у межах «5-7-9» 13:45 Тернопільська «Посмішка» здобула нагороди міжнародного фестивалю в Італії 13:00 247 аварій за місяць: у поліції Тернопільщини назвали три основні причини ДТП 12:30 Тернополянка сплатила фальшивий штраф за порушення паркування і втратила 53 тисячі гривень з картки 11:36 Фіктивна інвалідність за 17 тис доларів: затримали лікаря-інтерна та двох спільників photo_camera 11:15 Виділення коштів на очищення Горішньо-Івачівського водосховища розглянуть на сесії міськради 10:30 15-річний водій електроскутера потрапив у лікарню після ДТП у Почаєві 10:15 1300 грн щомісячної стипендії отримуватимуть обдаровані учні художньої та музичних шкіл Тернополя 09:46 Внесли зміни до бюджету Тернопільської громади на цей рік
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up