Вважали безвісти зниклим чотири місяці. На Тернопільщині підтвердили смерть бійця Михайла Барищука

Вважали безвісти зниклим чотири місяці. На Тернопільщині підтвердили смерть бійця Михайла Барищука

Михайло Барищук був снайпером і сапером. Загинув на Запорізькому напрямку. 

На сторінці Лопушненської територіальної громади офіційно повідомили про трагічну втрату в сім'ї  села Башуки. Військовослужбовець Михайло Володимирович Барищук, який обіймав посаду стрільця-снайпера у гірсько-штурмовому відділенні гірсько-штурмового взводу однієї з військових частин Збройних Сил України, загинув 18 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Приютне Запорізької області. З того часу його вважали безвісти зниклим.

Співчуття родині, друзям, та всім, хто знав Михайла, висловлюють з боку громади. Вклад Михайла у захист своєї країни буде завжди в пам'яті односельців. 

Відео дня

Деталі щодо часу прибуття тіла для проведення похоронних церемоній будуть оголошені додатково на Фейсбук-сторінці територіальної громади, уточнює сільський голова Олександр Стецюк.

До слова, рідні військовослужбовців з Тернопільщини та ще кількох областей можуть отримати допомогу у пошуку зниклих. Для цього у Західному регіоні відкрили Регіональний центр.

Якщо втратили зв'язок із рідними

Регіональний центр Західного регіону Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими створили для покращення взаємодії з родинами захисників та захисниць і задля вирішення основних завдань у Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Закарпатській та Рівненській областях.

Регіональний центр покликаний надавати інформаційно-консультативну та необхідну профільну підтримку сім’ям полонених та зниклих безвісти. Звільені з полону можуть звернутись до центру, аби отримати допомогу в проходженні реабілітації та постреабілітаційних заходів.

Західний Регіональний центр розташований у Львові на вулиці Коперника, 17.

Центр має власну гарячу лінію: 0-800-300-541, для дзвінків з-за кордону: +380322295754.

Гаряча лінія працюватиме з понеділка по п’ятницю:

  •  з 09.00 до 17.00 – для запису на прийом,
  •  з 10.00 до 16.00 – для консультації телефоном.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» розповідали, що необхідно робити рідним, аби полонені чи зниклі безвісти військові повернулись додому. Повідомляли і про те, куди у Тернополі можуть звернутись родини захисників, з якими втрачено зв'язок.

 

Читайте також:

Жителям Тернопільщини допоможуть у пошуку зниклих

Айтішник, снайпер, артилерист: історія військовослужбовця з Тернополя

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (32)
  • Оля Цимбалюк

    Царство небесне і вічний спокій герою і низький уклін тобі до землі
  • Holyk Lyubomyra

    Вічна Пам'ять Герою 🇺🇦 Царство Небесне 🌼🕯️🌼 Співчуття рідним
  • Maria Ratti

    Вічная пам'ять і слава Воїну Світла і Добра. Найщиріші слова співчуття батькам і рідним Героя.
  • Inna Moroz

    Вічна і світла пам'ять Герою!

keyboard_arrow_up