“Я не знаю, що зі мною б було, якби не вона”: 78-річна тернополянка шукає свою рятівницю

“Я не знаю, що зі мною б було, якби не вона”: 78-річна тернополянка шукає свою рятівницю
  • Тернополянка розшукує жінку, яка практично врятувала її життя посеред вулиці Руської 23 вересня близько 13:30.  
  • 78-річній Галині Зварич різко потемніло в очах після уколів, які їй зробили у лікарні. Жінка нічого не бачила і з пропозицією допомогти до неї підійшла перехожа. 
  • Своє ім'я рятівниця не повідомила. Пенсіонерка та її рідні сподіваються знайти жінку і подякувати за порятунок. 

- Я вийшла із медичного центру, мені там робили уколи в очі, бо в мене проблеми із зором, - розповідає Галина Зварич. - І мені різко стало погано, я зовсім нічого не бачила і не знала куди йти. 

Жінка зупинилась посеред вулиці у самому Центрі Тернополя, каже, що повз неї проходило безліч людей, але ніхто не допоміг їй окрім однієї перехожої. 

- Побачивши, що мені дуже погано, до мене підійшла якась жінка. Я зовсім її не пам’ятаю, бо я ж нічого практично не бачила, лиш знаю, що вона була вдягнута у щось біле. Я просто не знаю, що зі мною б було, якби не вона, - каже пані Галина. - Ця жінка запиталась, чи все у мене гаразд, взяла мене попід руки і сказала, що обов’язково проведе до самого дому. 

Пані Галина пояснює, що вона живе на “Східному”, а її рятівниця, як вона їй розповіла, на “Дружбі”.

 - Їй було зовсім не по дорозі зі мною, але вона провела мене до самого дому, - каже пані Галина. -Такий людей дуже мало у нашому сучасному і, на жаль, байдужому світі. Я, звісно, сказала її дякую, але вона заслуговує набагато більшої подяки. 

Через хвилювання жінка забула запитатись ім’я рятівниці, але дуже хоче знайти її аби подякувати за цей благородний вчинок. 


 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Замкові таємниці: до Дня міста у Тернополі відбудеться благодійна костюмована екскурсія 21:01 Очевидці не розгубилися: як у Тернополі врятували чоловіка з раптовою зупинкою серця 20:04 Сучасна операційна у «Клініці професора Стефана Хміля»: показуємо, у чому її особливість play_circle_filled photo_camera 19:00 Зарплати вчителів та студентські стипендії підвищать з 1 вересня Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:16 На Бандери працівниця поліції збила чоловіка на пішохідному переході 18:00 Рятувальник з Тернопільщини втретє отримав «срібло» на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу photo_camera 17:20 На восьмиметровій глибині на чоловіка впало відро з намулом: він помер у лікарні 16:42 У Чорткові помер чоловік після падіння з дерева 16:10 Тернополянам радять утриматись від прогулянок в парку «Здоров'я» 11 серпня 15:40 У Тернополі відзначатимуть День молоді: буде вечір біля ватри та кіносеанс простонеба 14:54 В Україні пропонують мобілізацію жінок без дітей: зареєстрували петицію 14:33 Юна боксерка з Теребовлянської громади Соломія Синявіцька представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи photo_camera 14:00 Тернопільщина допомагатиме Дніпропетровщині: планують зібрати 55 мільйонів на укриття 13:27 У Тернополі затримали 22-річну п'яну водійку, яка раніше ганяла майже 150 кілометрів 13:00 Кардинал Микола Бичок отримав відзнаку «Почесний громадянин міста Тернополя» 12:23 Встановили особу чоловіка, якого 4 серпня знайшли мертвим біля автозаправки на Торговиці 12:16 Помер лікар-анестезіолог Володимир Гулий 11:40 Автотроща у Колодному: помер водій 11:20 В аварії на Кременеччині постраждав водій Hyundai Getz
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up