Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу

У фінал конкурсу краси “Міс RIA 2016”, який відбудеться 10 березня, увійшло 12 красунь. Кожна з них має шанс отримати корону та путівку до Венеції. Зараз у красунь триває підготовка до фіналу. 

 

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу

Конкурс краси “Міс RIA” відбувається уже сьомий рік поспіль. Цього року участь у конкурсі взяло 118 дівчат. У фіналі конкурсу змагатиметься 12 тернополянок.

- Участь у конкурсі "Міс RIA" - це чудова можливість продемонструвати усю 
свою красу, вміння і таланти, - розповідає керівник відділу промо Медіа Корпорації РІА Олена Ковальська. - Подолати власні страхи перед публікою, стати більш впевненою в собі та у своїх силах. Усі конкурсантки різні і параметри та досвід зовсім не грають ролі. Головне – бути впевненою та амбіційною.

Конкурс відбудеться у нічному клубі Opera, саме тут і проходить підготовка красунь. Репетиції у них двічі на тиждень по півтори-дві години.

- Уже ближче до самого конкурсу репетиції проходитимуть частіше, - додає Олена. - Допомагає нам представник модельного агенства Empire of models Юлія Кухарук. 

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №1 на сайті 20minut.ua

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №2 на сайті 20minut.ua

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №3 на сайті 20minut.ua

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №4 на сайті 20minut.ua

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №5 на сайті 20minut.ua

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №6 на сайті 20minut.ua

 

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №7 на сайті 20minut.ua

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №8 на сайті 20minut.ua Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №9 на сайті 20minut.ua

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №10 на сайті 20minut.ua

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №11 на сайті 20minut.ua

Як фіналістки "Міс RIA 2016" готуються до конкурсу, фото №12 на сайті 20minut.ua

 

Переможниця конкурсу отримає путівку на двох в турі "Ура Венеція" від туристичного оператора "Адріатік Тревел".

Коментарі (1)
  • Герасимчук Ростислав
    Всі красотки
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

14:48 З російського полону звільнили 200 захисників play_circle_filled photo_camera 14:20 Шкода довкіллю на 57 млн: трьох осіб лісопідприємства обвинувачують через незаконну вирубку лісу 13:40 НМТ-2026: чотири кроки, щоб зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті 13:00 Біатлоністка з Копичинців стала володаркою Малого кришталевого глобуса юніорського Кубка IBU Від читача 11:47 Крафт, апсайклінг і стартапи: молодь Тернопільщини презентувала навчальні бізнес-проєкти у Львові 12:15 5 березня у Тернополі лататимуть ями на дорогах 11:45 Справу водія вантажівки, який збив дитину в Плебанівці, передали до суду 11:15 Тернополянка втратила 60 тисяч гривень, коли купувала цибулини квітів 10:40 У Тернополі встановлять три меморіальні таблиці 10:06 Дитина принесла до школи гранату у передмісті Тернополя. Що відомо? 10:00 На Тернопільщині судитимуть учасників організованої групи за незаконне виготовлення і збут тютюнових виробів photo_camera 09:30 Відійшла у вічність зв’язкова УПА Галина Кравчук 09:00 Обірвалось життя Героя з Тернополя Володимира Прусевича 08:00 У Лановецькій міській лікарні створили операційне відділення в укритті photo_camera 22:00 Це не дієта: священник Олексій Філюк розповів, хто звільняється від посту play_circle_filled 21:00 Мій ангел не дрімав... історія бійця та офіцера поліції Михайла Бурого photo_camera 20:01 Бізнес із присмаком дитинства: переселенка з Ірпеня розповіла про відкриття виробництва яблучних чипсів у Збаражі 19:02 За обігрів під’їздів без батарей тернополяни отримують «космічні» платіжки. За що нараховують гроші? 18:00 Школяр-художник з Тернополя здобув гран-прі на міжнародному конкурсі 17:20 Власнику покинутого на Новому Світі автомобіля дали дев'ять днів, щоб прибрати його
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up