Як і на чому катаються дорослі та діти в Savich Park

Як і на чому катаються дорослі та діти в Savich Park
  • Лижна траса на Тарнавського працює з 10 до 22.00. До 19 січня щодня діятиме тариф вихідного дня. 
  • У Savich Park кажуть, що відвідувачів на Різдво чимало, а от на Новий рік було менше.
  • Покататися приходять на лижах, сноубордах, сноутюбах та санках. 

Щодня у Savich Park приходить різна кількість відвідувачів. Буває сотня, буває менше. На Різдвяні свята, як каже керівник проекту Віталій Кирилов, є багато охочих покататися. 

Пані Світлана з сином на лижну трасу прийшла вдруге. Жінка каже, що для них, як для любителів, кататися дуже добре. На другий день Різдва, 8 січня, у Savich Park було чимало дітвори, які каталися і на лижах, і на сноубордах. 

- А от на новорічні свята відвідувачів було небагато, - розповідає Віталій Кирилов. - В нас люди просто неготові до того, що щось працює на Новий рік. Я отримував десятки дзвінків, люди запитували чи ми працюємо, бо в місті нічого не працювало. Але траси були готовими і ми працювали щодня з 10 до 22.00. І так буде до весни, якщо буде погода. 

Погода у 2019-ому більш сприятлива для катання. У 2018-ому сезон катання в Тернополі відкрили лиш 15 січня. 

 - Але снігові гармати ми запускаємо щоночі, щоб було більше снігу. Потім ми його втрамбовуємо, щоб ущільнити і сезон катання тривав максимально довго, - пояснює Віталій Кирилов. - Бо, наприклад, через днів п'ять-шість прогнозують потепління, плюсову температуру, а катання від цього гіршим не стане, бо снігу буде достатньо. До того ж, в цьому році ми встановили ще одну гармату, яка може працювати при температурі мінус три. Таких гармати уже дві. Ще є новий ратрак - це спеціальна машина для утрамбовування снігу. 

Зараз у комплексі на Тарнавського можна покататися на лижах, сноубордах, сноутюбах, санках. Підйомники на трасах для санок, лижників і сноубордистів розділені, а тепер ще почали облаштовувати трасу для сноутюбів і окремий підйомник. 

Щодо цін на послуги, то до 19 січня щодня діє тариф вихідного дня. Тобто за катання з 10 до 17.00 потрібно заплатити 350 грн, а з 17.00 до 22.00 - 400 грн.  Вартість підйомника за годину - 150 грн до 17.00 та 200 грн після 17.00. Також можна за попередньою згодою замовити нічне катання - з 23.00.  Для людей, які не користуються послугами підйомника, але хочуть покататись на лижах, вхід на територію комплексу коштує 50 грн. Усі, хто купує послугу підйомника хоча б на 1 год, не оплачує вхід на територію гірськолижної траси. Вартість прокату спорядження можна переглянути на сайті Savich Park. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Iryna Soprun
    Ціни як у Карпатах ...
    Oksanka Chaikivska reply Iryna Soprun
    Ірина Сопрун ну, і не кажіть...шокована. А ще білтше ж того, що треба під виставу залишити 3000 грн...взагалі абсурд
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:14 Забарикадувався у квартирі і вимагав кума. Спецоперація на «Східному» (оновлюється) 09:37 Дві випускниці Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів 09:00 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Сергій Оліярчук, Віталій Соколік, Остап Романюк та Михайло Вільк 08:00 На перетині вулиць Володимира Великого та Леся Курбаса облаштовують кругове перехрестя Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 22:00 «У будинку загинуло так багато людей… я чудом вижив»: історія тернополянина, який пережив російську атаку photo_camera 21:00 Міноборони обіцяє провести перевірки в усіх ТЦК 20:01 «Зроблено з любов’ю, як у мами»: ветеран війни розвиває виробництво домашніх напівфабрикатів у Тернополі photo_camera 19:00 Майже півтора мільйона передбачили на ексгумацію поховань на Микулинецькому цвинтарі 18:00 Директоркою школи №22 стала вчителька інформатики 17:14 Загибель директора та керівниці відділу меблевої фабрики: що нового у справі про аварію 16:40 МОЗ розширило сервіс пошуку найдешевших ліків 16:08 Обговорення без обговорень? Як у Тернополі вирішують долю підвищення тарифу на воду 15:50 1474 жителі Тернопільщини перебувають на обліку поліції за домашнє насильство 15:20 Суд постановив конфіскувати сім автомобілів, які ввезли на Тернопільщину під виглядом гуманітарки 14:43 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 17 червня) 14:20 У Тернополі демонтують 23 незаконно встановлені платіжні термінали 13:40 У Тернополі ресторан оштрафували на 48 тисяч гривень через кальяни та рекламу сигарет 13:10 Помста товаришу: за крадіжку відповідатиме 17-річний тернополянин 12:40 Зеленський відзначив стипендіями двох діячів культури і мистецтва з Тернополя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up