Як проголосувати на парламентських виборах не за місцем реєстрації

Як проголосувати на парламентських виборах не за місцем реєстрації
  • Позачергові парламентські вибори заплановані на 21 липня. На них, як і на президентських, можна змінити місце голосування. 
  • Як проголосувати у Тернополі тим, хто зареєстрований в інших містах, та що для цього необхідно – дізнавався журналіст «20 хвилин».

Для того щоб змінити місце свого голосування необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців Тернопільської міської ради. Він працює у міській радій на вул. Листопадовій, 5. Подати заяву можна до 15 липня. З собою потрібно мати лише паспорт. Заяву встановленого зразку можна отримати на місці. Там можна зробити і ксерокопію паспорту. 

- Зараз вже не потрібно підтверджуючого документу з місця роботи чи навчання для тимчасової зміни місця голосування, – розповідає начальник відділу ведення державного реєстру виборців Тернопільської міської ради Ірина Бурда. – Для зміни місця голосування достатньо мати лише паспорт.

Порівняно з президентськими виборами, охочих змінити місце голосування значно менше. Пов’язано це з тим, що у студентів, які навчаються у Тернополі, але проживають в інших містах, почались канікули.

- До 1 липня до нас звернулись близько сотні людей, – каже Ірина Бурда. – В основному – це переселенці. Однак при зміні місця голосування можна проголосувати лише за партію до Верховної Ради. Зараз ми встигаємо опрацьовувати всі звернення і відразу видаємо посвідчення про зміну місця голосування.

Якщо розпочнеться масове звернення людей, то посвідчення можна буде отримати через день. Тому краще не чекати останнього дня, а змінити місце голосування раніше.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Дністровському каньйоні зимують лебеді-шипуни play_circle_filled 21:00 У Подолянах відбудеться щорічний конкурс вертепів 20:00 «Нульовий курс» в університетах Тернополя: у кого і коли приймають заявки 19:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 6 січня (оновлене) Від читача 15:20 Зловмисники можуть "продавати" в інтернеті товари, яких насправді не існує, за частковою передплатою або повною оплатою наперед. 19:00 Як на Тернопільщині відзначили Хрещення Господнє: добірка із соціальних мереж play_circle_filled photo_camera 18:00 Житель Тернопільщини постраждав від шахраїв при купівлі генератора 17:32 Перші свята після полону: повернувся додому і став хрещеним донечки побратима 16:30 Хуртовини і ожеледиця: на Тернопільщині 7-9 січня ускладниться погода 16:00 На Кременеччині незаконно зрубали 374 дерева — збитки перевищують 3 мільйони гривень 15:10 У Тернополі суд розглядатиме справу про державну зраду солдата, який пішов воювати за росію 14:45 Тернополяни відзначають Водохреще на «моржатнику» photo_camera 14:15 Чому відключення тривають по 6 годин поспіль та навіщо потрібні графіки, пояснили в Обленерго 13:35 Отруєння чадним газом: у Кременецькому районі загинула літня жінка 12:54 Чин Йорданського водосвяття провели на набережній Тернопільського ставу 12:30 Померла вчителька 19-ї школи Алла Ждаха 11:40 У Тернопільській громаді оголошено «жовтий» рівень небезпеки через негоду: як триває прибирання міста 11:10 У тернопільських церквах освятили воду та провели служби на Водохреще photo_camera 10:50 У Тернополі 6 січня з кранів тече освячена вода 10:27 У смерті 43-річної співмешканки підозрюють жителя Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up