Як тернополяни розмалювалися на Хеловін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як тернополяни розмалювалися на Хеловін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Скелети, відьми, клоуни, зомбі та інша нечисть ходили Тернополем увечері 31 жовтня напередодні Дня всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

Тернополяни активно поширюють свої фото у образах нечисті у соцмережах. Також зустріти молодь у костюмах, масках та з "жахливим" макіяжем можна було у кафе та ресторанах. Спеціально до свята розмалювали обличчя і офіціанти багатьох ресторанів. Приміром, в "Кнайпі" офіціанти були в образах героїв фільму "Пила". 

Професійний макіяж на Хеловін цьогоріч коштував 150-300 грн, залежно від складності. Проте, чимало тернополян створювали образ самотужки. Тернополянка, яку ми зустріли в "Бункермуз", зробила з вати та паперу страшну маску з прорізами для очей. Дівчина каже, що до неї вже неодноразово підходили, щоб сфотографуватися.

Відео дня

- Не вперше беру участь у таких вечірках, - розповідає офіціант "Франсуа" Лілія Шаркевич. - Ми йдем до Європи, і там Хеловін святкують набагато масштабніше. Дуже приємно, коли до нас приходять цілі сім'ї з дітьми костюмах. В костюмованих перевтіленнях бачу лише позитив, але є і критики, які кажуть: "Вам лице помити?".  Але ми не ображаємось, кожен має право власні погляди. Але це мій вибір, мені приємно дивитися на круглі від захоплення очі перехожих. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (14)
  • Типовий Тернопіль
    перше і останнє фото - тпшні шлюхи
    бурундук reply Типовий Тернопіль
    а ти звідки знаєш? нема чого ображати нізашо
  • Анонім
    Але й........і на всю голову .Такою х....... займатися та ви  й.......я остаточно . Але у нас народ дай тільки хліба і видовищ . В країні війна ,а їм подавай всякі вестивалі  , гігантичні гастрономічні рекорди , індійські танці ,хеловін та іншу поє.....ь .Своїх традиційних свят мало так давай ми будемо ще у америкосів ,індусів , та інших народів передирати їхні традиції от довб....... . Ми так ніколи не закінчимо війну ,якщо одні будуть в окопах ,а інші по барах весилитися .
  • лис
    погоджуюсь, в нечисть і страховидла не дуже гарно одягатись. але проблема в тому, що в Україні бракує косьюмованих свят та традицій, такі дійства завжди єднають. Треба придумувати щось своє
  • David Starr
    А зміст?  Всі жартують, поки не доведеться зустрітись із реальною  нечистю.
    Piter Savka reply David Starr
    Ти маєш в цьому якийсь досвід ??
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:45 В Україні з'явиться військовий омбудсмен: чим займатиметься та хто може подавати скарги 13:10 «Ліси України» мають сплатити компенсацію за зрубані дуби на Монастирищині 12:31 Суд на Тернопільщині відправив солдата на п’ять років до в’язниці 12:00 200 доларів з шухляди роботодавця забрала тернополянка: зізналась і розповіла, що робила так і раніше Від читача 09:23 Пішла у засвіти КИРИНЮК ЗІНАЇДА ІЛЛІВНА 11:20 Бездиханне тіло знайшли на місці пожежі в Нараївській громаді 10:45 Школярка з Тернополя зібрала гроші на Starlink для своєї вчительки, яка служить в ЗСУ photo_camera 10:10 Потребує проходження базової загальновійськової підготовки: що означає нова відмітка у Резерв+ 09:35 Уряд погодив призначення Володимира Василенка заступником голови Тернопільської ОДА. Що про нього відомо 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Сергія Ленчишина і Сергія Анфйорова 08:00 Збитків на понад 3,4 млн грн: судитимуть групу «чорних лісорубів» 22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини 17:30 На Тернопільщині цього року усиновлено 12 дітей 17:22 Масштабна погоня: у Тернополі затримали водія, який тікав від поліції зі Збаража 17:15 «Інвестор заходить, ми «розчищаємо» дорогу»: у Тернополі презентували інвестиційний паспорт області (пресслужба С. Куйбіди) 17:00 Реставрація чи руйнування? З Церкви Різдва Христового забрали іконостас і забетонували фрески
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up