Як та за скільки добратись на "Файне місто"

Як та за скільки добратись на "Файне місто"
  • У цьому році автобуси на "Файне місто" їздитимуть від залізничного вокзалу та вул. Львівської цілодобово.
  • Фестиваль протягом чотирьох днів - з 19 до 22 липня відбуватиметься на тернопільському іподромі.

- Ми маємо досвід минулих років, коли люди після виступу на головній сцені масово їхали додому, бо потім не було автобусів, а таксі - дорого, - каже один з організаторів фестивалю Максим Черкашин. - Але вони б ще хотіли залишитись, бо є нічні сцени, різні локації. Тому ми вирішили, що автобус з фестивалю до Тернополя їздитиме щогодини. Вартість - 20 гривень, бо запустили нічні автобуси, які скоріш за все будуть нерентабельними. 

Їздитимуть автобуси від залізничного вокзалу та зупинки на вул. Львівській до фестивального містечка і в зворотному напрямку. Їздитимуть вони цілодобово з півночі 19 липня до 15.00 23 липня.

- Сподіваємось, що в цьому році не буде черг, бо ми залучимо більше автобусів, - каже Максим Черкашин. - Точної кількості автобусів поки сказати не можемо. Бо в перший та останній день буде найбільше навантаження, а в інші дні буде менше пасажирів. Але за потреби ми добиратимемо автобуси.

Люди з інвалідністю добратись на фест зможуть на соціальному таксі. Місцевих таксі забиратиме з вул. Львівській, а гостей - зі залізничного вокзалу. Їздитиме воно з 12.00 до 00.00.

Організатори розраховують на 16 000 людей, які мають комфортно доїхати на фестиваль і з нього. 

Зараз на території фесту облаштовують локації, а до міста уже з'їжджаються гості. 



 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діонісій
    ну і тепер наші, грошики хочуть збити, мовчу про таксо з залізничного вокзалу, про тих, що там постійно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Випускний бал у Великогаївській громаді: дивіться фото 22:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 20:00 Перейменування школи, нова депутатка та земельні питання: у Тернополі відбудеться сесія міськради 19:40 30 червня в Тернополі та області діятиме графік погодинного відключення світла Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:00 Понад 43 мільйона гривень на Пантеон Героїв: який вигляд має кладовище і що зробили photo_camera 18:05 Від виплат до лікаря: зібрали всі важливі контакти для ВПО на Тернопільщині в одному довіднику 17:19 Змінили маршрут тролейбуса №7 через ремонт на Бродівській 16:55 На Тернопільщині 39 сімей ветеранів і полеглих Захисників отримали сертифікати на житло photo_camera 16:25 Начальницю ЦНАП і депутатку на Тернопільщині затримали на хабарі за відстрочку від мобілізації 15:30 На Тернопільському ставі з'явився новий теплохід під назвою «Йота» play_circle_filled 15:00 15-річний мотоцикліст потрапив до лікарні після аварії на Тернопільщині 14:20 «Червону калину» співали 50 тисяч людей: унікальні спогади з відкриття Співочого поля в Тернополі photo_camera 13:37 На Тернопільщині відбувся чемпіонат України з волейболу сидячи серед ветеранів війни 13:05 У ставку в Дарахові втопився рибалка 12:30 Вимкнення електроенергії на Тернопільщині 29 червня не передбачають 11:45 Апеляція у справі вбивства випускниці з Вишнівця: засуджений заявив про застосування до нього фізичної сили 11:23 Апеляція скасувала виправдувальний вирок: чоловік з Тернопільщини отримав чотири роки за збут зброї 10:50 У Дністрі потонув 20-річний хлопець з Тернопільщини 10:14 У Тернополі зафіксували новий температурний рекорд. Спека не спадатиме ще кілька днів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up