Як вам цьогоріч "Файне Місто" (для обговорення)

Як вам цьогоріч "Файне Місто" (для обговорення)

П'ятий ювілейний фестиваль "Файне Місто" цьогоріч вперше відбувся на іподромі. Загалом, фестиваль відвідало понад 20 тисяч людей.

Цьогоріч "Файне місто" дивував відвідувачів каруселями, тролеєм, рухливими іграми, і, звісно, відомими українськими та закордонними виконавцями.

Найбільшим мінусом на фестивалі відвіфдувачі називають дороге та незручне транспортне сполучення.

- Вирушали тоді, коли вже люди в маршрутках наталовувались "в два поверхи", - каже  Ірина Коломейчук. - Ще й без кондиціонера, а потім ще з зупинки до фестивалю йти пішки 20 хвилин - і це за 10 гривень? На фестивалі було багато пилу, а в наметових містечках бракувало води. Також високі ціни на їжу та несмачне пиво лише одного виробника. Зате гурти підібрані класні, які були дійсно варті грошей за квиток.

Поділіться враженнями від організації та атмосфетри фестивалю. Які були для Вас плюси та мінуси? Якщо Ви не були на фестивалі, то чому? Чи заважало місцевим проведення фестивалю у Тернополі? Відповідь пишіть у коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Кактус
    фестивалі для міста то добре. правда людям кукурузу пообривали - махали нею під сценою. ну але придурки всюди є. решта людей доброзичливі
  • Діонісій
    бабці задали таке питання, вона сказала - простітутки і наркомани.
  • Гаврищук Оксана
    Як на мене цьогорічний фест просто супер! Територія Іподрому мені імпонує значно більше ніж Аеродрому, головний мінус те, що  автобуси не ходили до самого входу і доводилось ще годину під спекою йти десь з кілометр. Я вже мовчу про вечір останнього фестивального дня, коли почалась гроза і всі добряче змокли поки йшли до зупинки. Також зауваження, що не було достатьно браслетів для входу. Знайомій котра приїхала на 2 дні дали одноденний паперовий браслет, котрий дуже легко можна було порвати/розмочити. Не вистачило фінансів зробити достатню кількість браслетів?) І ще стосовно продажу алкоголю на території фесту - не бачила щоб хоч хтось перевіряв документи, а неповнолітніх там було багато...
  • Пан Андрій
    Тако сі помиєш файно,а поки доїдеш в иій маршрутці то вже три відра поту стече. І як потім смерючими паруватися? Друге питанє,чого на цвинтажу? Одні ходять плачуть,інші пяні скачуть. Неподобство. Чому не зробили в аеропорту? Аеропорт захотів багато грошей,чи барна заборонив бо гросю з пєтьою чекаєте ?   Літають сюди один на перед другого,клоуни
    Гаврищук Оксана reply Пан Андрій
    Ніхто не "скакав" на цвинтарі, він знаходився за межами фестивальної території.
    Пан Андрій reply Гаврищук Оксана
    Та ти шо,а я було подумав шо то прямо на гробах сцена стояла.
    Гаврищук Оксана reply Пан Андрій
    ну, судячи з твоїх слів, то так і було.
    Пан Андрій reply Гаврищук Оксана
    Шо з ообою балакати. Поки сама туди когось зі своїх незавезеш,нічого незрозумієш
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:58 Лікарня швидкої допомоги у Тернополі отримала сонячну електростанцію 13:15 У пожежі в селищі Козова загинув 53-річний господар: чоловік міг отруїтися чадним газом 12:45 На будівництві у Байківцях загинув чоловік 12:30 Юна тернополянка перемогла у Міжнародному конкурсі вокального мистецтва Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 12:00 У Тернополі на кількох вулицях ремонтують дорожнє покриття та тротуари: адреси 11:30 Затримали 18-річного тернополянина, який був лідером угруповання вимагачів, — поліція 11:06 П’яний водій без прав збив сусідку, а в суді намагався все списати на дим, бо жінка палила листя 10:23 Загинув десятикласник Мишковицького ліцею Максим Щотчук 10:05 У педуніверситеті проведуть благодійну донацію крові в пам’ять про Героя Володимира Брославського 09:35 Військові без води та їжі: Генштаб усунув з посади командира 14-ї бригади та звільнив командира 10 корпусу 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Петра Дарморіса і Олександра Киричука 08:00 Долар знову дорожчає, а євро падає 21:00 Ветеранський бізнес: заявку для набуття статусу можна буде подати через «Дію» 20:15 У Байковецькій громаді через ЦНАП можна знятися з розшуку ТЦК: стартував пілотний проєкт 20:00 Трохи борошна, досвіду і любові: на Тернопільщині розвивають крафтове виробництво хліба (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:00 Тернопільські веслувальники здобули призові місця на Кубку України та Всеукраїнських змаганнях 18:00 У Тернополі показують фільм «Кіллхаус» — про спецоперації СБУ, ГУР і Третього штурмового корпусу play_circle_filled 17:17 Потрійна ДТП на Шептицького: серед потерпілих — 9-місячна дитина 16:51 14-річний підліток до смерті побив чоловіка з інвалідністю. Як його покарав суд?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up