Хочете екзотики? Тернопільський "Таїланд" вражає райськими краєвидами

Хочете екзотики? Тернопільський "Таїланд" вражає райськими краєвидами
  • Про райський куточок, так званий Таїланд у Тернополі, чули уже чимало людей. Але де саме розташоване це екзотичне місце, мало хто знає.
  • Хто відпочиває у тернопільському Таїланді? Чи справді там такі красиві краєвиди, як на фотографіях в Instagram? Як туди добратися? Все це перевірили журналісти "20 хвилин". 

Як ми побачили, вода у джерелах справді прозора та віддає блакитним. Проте яскравості кольорам на фотографіях користувачі соцмереж часто додають за допомогою різноманітних фільтрів.

Біля окультурених джерел 10 серпня ми зустріли компанію подруг. Дві Валі, Настя, Юля та Ліля приїжджають саме до цих джерел, бо тут можна не лише позасмагати та відпочити, а й зробити безліч красивих фото та селфі. Про незвичне місце біля Тернополя дівчата дізнались від друзів. До джерел прийшли пішки від тернопільського автовокзалу.

- Купатись тут трішки складно, бо вода холодна, - кажуть подруги. - Але в принципі це як для кого. Хтось з нас тут вперше, хтось вже втретє. 

Поки дівчата засмагали та позували для фото біля одного джерела, поруч - в іншому джерелі купався чоловік. Ще один читав книгу. 

 А дехто з тернополян давно відкрив для себе це місце і навіть не здогадувався, що називають його Таїландом. 

- Я щороку взимку приїжджаю сюди пірнути, але ніколи не знав, що це місце називають тернопільським Таїландом, - каже тернополянин Руслан. - Приємно здивований.

Як туди добратися

Добратись до цього мальовничого місця нескладно, проте доведеться трохи пройтись. Спершу потрібно доїхати на власному авто або таксі до "Білого замку" на об'їзній. Або маршруткою №8 чи 18 приїхати на вул. Микулинецьку до зупинки навпроти кладовища, а звідти пройтися пішки до "Білого замку". Якщо стояти до "замку" обличчям, то потрібно повернути направо і пройти узбіччям кілька метрів, перед мостом ви побачите стрімкі сходи, якими треба спуститись вниз до колії, перейти її, повернути ліворуч і йти стежкою ще хвилин 5. 

Територія з джерелами чиста і доглянута. Відпочивальники, які вже там бували, просять усіх не засмічувати територію, щоб екзотичне місце залишалося таким і надалі!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (28)
  • Balakun Andriy
    Все на карті видно, треба було хоча б глянути
  • Нікулін Ростислав
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100023299724487&sk=photos&collection_token=100023299724487%3A2305272732%3A69&set=a.239785583474764.1073741830.100023299724487&type=3
  • Нікулін Ростислав
  • Діонісій
    Ви можете просто показати на мапі гугла ? а не ліворуч, праворуч, через плече праве в се таке, добре, що з бубном не треба плясати щоб знайти :)
    Діонісій reply Діонісій
    ні,

    краще не показуйте, бо засруть все.
    Терен reply Діонісій
    Та що там засирати, то ж відстійники старі
    Діонісій reply Терен
    наших туди пусти, то засруть те , що застрати не можна :) доречі, воду з відти брали на аналіз, вона по показниках бактеорологічних краща за воду з кранів, чомусь. в мене кум туди їзде постійно купатись, я тільки сьогодні узнав.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині: МОЗ оприлюднило результати перевірки якості води 20:00 У Чорткові молилися за військовополонених та безвісти зниклих захисників 19:00 На війні загинув бойовий медик із Кременеччини Едуард Мазур 18:00 У двох мікрорайонах Тернополя буде понижений тиск води через промивку мереж Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:06 Поки був на війні, нарахували понад 600 кВт електроенергії. Що робити в таких випадках? 16:00 Ансамбль з Ланівців підкорив міжнародний фестиваль своїм виступом 15:00 Перевірять правильність розрахунків нових тарифів на проїзд. Скільки коштів виділили 14:00 Відійшов у вічність отець Іван Мазурчук: коли і де відбудеться прощання 13:08 Чи могли утримувати 24-річного чоловіка в ТЦК до його 25-річчя і мобілізувати наступного дня? 12:05 Випічка, хендмейд і донати: у Тернополі волонтери збирають на човни для військових photo_camera 11:00 Митрополит Епіфаній очолив святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя (Прямий ефір) play_circle_filled 10:00 Як приготувати цукерки «Метеорит» вдома 09:00 Програму «Доступні ліки» розширять на 51 препарат для лікування серцево-судинних захворювань
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up