Якою буде погода у передноворічний тиждень, розповіла синоптик

Якою буде погода у передноворічний тиждень, розповіла синоптик

Про погоду на католицьке Різдво і взагалі на весь передноворічний тиждень розповідає синоптик Наталка Діденко.

Про те, що цього тижня погода буде примхливою, синоптик написала на своїй сторінці у "Фейсбук":

"Погода так розгубилася перед останнім тижнем старого року, голова крутиться, скільки разів варити Кутю, чи вже ставити ялинку, чи вже всі, може, й поставили, як постити, куди постити, що ще українцям сипанути на голови в якості атмосферних подарунків - що остаточно сама заплуталась. Я вже не кажу про синоптиків. яким все це прогнозувати.
Але беремо себе в руки, опираємося передсвятковій лихоманці і дуже уважно та спокійно вивчаємо ситуацію.

24 грудня, у переддень західного Святвечора, в Україні очікується нестабільна погода.
Завтра випадатиме сніг, мокрий сніг, на Півдні буде переважно дощ.
У східних областях понеділок обмежиться лише хмарами - без істотних опадів.
Переважатиме південний вітер, на Заході України - північно-західний, рвучкий, подекуди із штормовими поривами.

Температура повітря найближчої ночі на Заході та Сході близько нуля, на решті території підморозить до -1-6 градусів.
Завтра вдень в Україні очікується близько нуля, на Півночі, Волині, Рівненщині. Харківщині та Луганщині -1-3 градуси.

У Києві 24 грудня випадатиме сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, хоча вона вже мало кого цікавить, стабільна у свої вредності. 
Вночі у столиці підмерзне до -3 градусів, завтра вдень передбачається 0, -1 градус.
25-26 грудня в Києві морози зміцніють до -2-8 градусів.

І нарешті з`явилася шпаринка, через яку можна трохи зазирнути у новорічну ніч. 31 грудня - 1 січня до нас наблизиться циклон атлантичного походження. І тому впродовж 1 січня 2019 року Україною пройдуть опади. У новорічну ніч - сніг та мокрий сніг на Заході та Півночі (Київ належить до Півночі), вдень 1 січня опади охоплять Центр, Схід та Південь. Опади очікуються переважно у вигляді мокрого снігу, а вдень і дощу - залежно від температури повітря. Вночі 1 січня в Україні очікується 0-6 градусів морозу, на Сумщині та Харківщині до -8 градусів, на Заході України близько нуля. У Києві у новорічну ніч до -3 градусів, вдень 1 січня до +2 градусів. Кому пощастить спільними зусиллями опустити стовпчики градусів нижче нуля, той буде фліртувати мокрими сніжками та веселим валянням у снігу із своїм предметом зітхань у новорічну ніч) 
Прогноз попередній - буде уточнюватися. Ну, ви ж в курсі)"

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Блаженніший Святослав Шевчук перебуває з візитом на Чортківщині 13:00 Хода та акція на підтримку військовополонених і зниклих безвісти пройшли у Тернополі photo_camera 12:00 У Зарваниці відкрили та освятили нову пластову домівку 11:01 Різницю у показниках лічильників води компенсовуватимуть із міського бюджету Від читача 10:50 Викрили шахрайський кол-центр, учасники якого ошукали громадян США на понад 500 тисяч доларів. 10:00 Печемо чіабату 09:00 Підтвердили загибель 21-річного Героя з Почаївської громади Максима Іщука 21:00 Уродженець Гусятина Віталій Глют достроково вивів юнацьку збірну з футболу у фінал Євро-2026 20:00 Доглядав за тяжкохворою бабусею, але отримав 5 років тюрми: суд виніс вирок за дезертирство 19:10 Назавжди в строю: на війні загинув поліцейський з Тернопільщини Іван Нагайовський 19:00 Уже є половина суми, але ми не можемо зупинитись : тернополяни збирають кошти на човен для військових 18:00 Коли за продаж картоплі, кабачків та помідорів з городу доведеться платити податок 17:00 Школярі-футболісти з Тернопільщини вибороли бронзу на Всеукраїнському турнірі photo_camera 16:00 Добра справа на згадку про школу: випускники з Теребовлі передали кошти військовим 15:00 На ремонт лавок передбачили майже 500 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up