Партнер рубрики Події

Графік відключення електрики на Тернопільщині

Графік відключення електрики на Тернопільщині

У зв'язку із нестачею потужності в енергетичній системі країни «Укренерго» може вводити в дію контрольовані аварійні відключення світла. 

Більшу частину доби в енергосистемі зберігається значний дефіцит електроенергії. Диспетчерський центр «Укренерго» довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону.

Про це 17 травня повідомили в Укренерго.

— 17 травня, з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00 в усіх регіонах України діють графіки погодинних відключень, — йдеться у повідомленні.

Відео дня

Як відключатимуть електрику на Тернопільщині

В Тернопільській області сьогодні, 17 травня, з 19:00 год., в разі перевищення встановлених лімітів, буде застосований ГПВ (графік погодинного відключення електроенергії), повідомили в АТ Тернопільобенерго.

— Виходячи із доведених НЕК «Укренерго» лімітів, 17 травня, в разі перевищення встановлених лімітів,  з 19:00 до 24:00 на Тернопільщині буде застосований ГПВ (Графік погодинного відключення електричної енергії), — йдеться у повідомленні.

У компанії нагадують, що черги груп споживачів в Додатку до ГПВ залишилися незмінні! ГПВ та Додаток до нього розміщенні на сайті (https://www.toe.com.ua/news/71) АТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО». 

Для того, щоб вимкнення електроенергії не було несподіванкою, в Обленерго радять споживачам перевірити свою адресу,  щоб бути готовим до можливого вимкнення електроенергії.

Енергетики наполегливо просять усіх споживачів максимально економити електроенергію!

Якщо рівень споживання електроенергії в області знаходитиметься в
межах дозволеної величини – енергетики не відключатимуть споживачів або
тривалість відключення може зменшуватися. 

Графік відключень на 13-19 травня

Графік погодинного відключення електроенергії в Тернопільської області на період з 13 по 19 травня повідомили в Обленерго.

Умовні позначення:

  червоний - вимкнення електроенергії 
   жовтий - можливе увімкнення електроенергії 
   зелений - подача електроенергії

Даний графік розробили в ВАТ «Тернопільобленерго» для стабілізації забезпечення електропостачання споживачів та застосовується для дотримання доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України..

Черговість вимкнення 6 через 3 години або 3 через 6 годин. Виходячи із погодинного навантаження на енергосистему, енергетики будуть корегувати це навантаження, вмикаючи або вимикаючи певну групу споживачів.

Можна скористатися додатком

У Тернопільській міській раді зазначають, що графіки відключень електрики також доступні у додатку «е-Тернопіль». Для того, щоб скористатись графіками, необхідно завантажити додаток «е-Тернопіль» (для iOS та для Android). На головній сторінці обрати розділ «Мапи», з  переліку вибрати «Де світло», а далі – «Графіки». Після цього необхідно ввести адресу, за якою бажаєте дізнатись графік відключення світла.

— Графіки будуть застосовувати у випадку дефіциту електроенергії. Тобто у разі відсутності потреби у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися, —  зазначають у міській раді.

Закликають економити

Аби зменшити тривалість відключень, Міненерго звертається до споживачів з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії. Це важливо для балансування енергосистеми та стабілізації енергопостачання. 

 • Важливо зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері з 17:00 до 22:00). 
 • Промислових споживачів просимо максимально залучати імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми. 

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що за вказівкою диспетчера НЕК  «Укренерго» в Тернопільській області сьогодні, 15 травня, з 16:00 год. до 24 год. діють графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) для підприємств!

Опитування

Чи є у вас світло?

У коментарях пишіть населений пункт, мікрорайон Тернополя чи вулицю, де немає електрики.

 

Читайте також:

Усіх споживачів Тернопільщини просять обмежити споживання електроенергії (ОНОВЛЕНЕ)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (16)
 • вася бик

  Випустіть мене звідси!!!!
 • Yurek

  Ахметка вже заробив півмільярда доларів, потрібно ще стільки. В мене запитання до мудрих українчиків: "То хто ж барига???"
 • Ярослава

  С.Біла,світла не було з 10 вечора до 12,30.

  Anastasiia reply Ярослава

  А вода ?
 • Anastasiia

  Навіть взимку 23 критична інфраструктура заживлювалась . А тепер водоканал каже , війна , не буде води
  Світло вибило

  Teren Teren reply Anastasiia

  А ти, впороте, про обстріли, про знищені електростанції і, взагалі, що таки в нас війна нічого не чуло?

keyboard_arrow_up