Якщо на "Циганці" зелений прапорець - рятувальники на місці. Якщо червоний - людина за себе відповідає сама

Якщо на "Циганці" зелений прапорець - рятувальники на місці. Якщо червоний - людина за себе відповідає сама
  •  Рятувальники на "Циганці" є уже з 1 червня. Але рішення про визначення пляжу "Циганка" місцем масового відпочинку людей на водних об'єктах Тернополя прийняли на виконкомі 27 червня.
  • Ще на цьому пляжі планують встановити камери відеоспостереження.

- Рішення передбачає роботи з облаштування пляжу у відповідності до наказу правил охорони життя на водних об'єктах Міністерства внутрішніх справ, - каже начальник управління культури і мистецтв Олександр Смик. - Також, забезпечити пляж відповідним рятувальним обладнанням і роботу посту третьої категорії - рятувальників. 

Перед відкриттям нового офіційного пляжу перевіряли дно біля "Циганки". Як зазначив заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський, є чимало легенд щодо ям у дні.

- Дійсно, є три ями, які на глибині більше двох метрів і дійти туди фізично і провалитись - нереально, - каже заступник міського голови. - Хіба, в людини ріст два метри двадцять сантиметрів. А, якщо людина твереза і адекватно себе поводить, дотримується правил на воді, то все буде добре. Біля пляжу є відгороджена буями зона. Також, ми звертаємо увагу людей на те, що рятувальники не працюють цілодобово. А для відпочивальників є маркування: якщо на "Циганці" зелений прапорець - рятувальники на місці. Якщо в 21.00 прапорець червоний, то рятувальник покинув пост і людина за себе відповідає сама.

Нагадаємо, рятувальники на "Циганці" працюють в будні дні з 11.00 до 21.00, а на вихідні з 9.00 до 21.00.  На пляжі працює дві зміни по два рятувальники. 

Міський голова на виконкомі запропонував встановити камери відеоспостереження, щоб чітко було видно, хто змінює прапорці, а хто запливає за буйки. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • яга
    Спуски до води зробіть, ідіоти. Пляж вони визнали офіційним...
  • Герасимчук Ростислав
    Все життя живу під тим червоним прапорцем.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 Покусав поліцейських, які хотіли доставити його в ТЦК 20:02 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для військових у госпіталі та на передову: що потрібно і куди приносити 18:00 Як у Тернополі відзначатимуть День Незалежності: програма Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 17:00 Дві вулиці в Тернополі будуть без води 25 серпня 15:15 Аварія з травмованими на Торговиці 15:00 «Кращого часу не буде»: родина ветерана розвиває бренд ароматів у Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 14:00 Яблучний зефір без цукру: смачний і корисний десерт з трьох інгредієнтів 12:40 У Тернополі урочисто відзначили День Державного Прапора України photo_camera 12:04 Їдете на Закарпаття чи в Карпати: кому потрібен спецдозвіл, а де достатньо паспорта і Резерву 11:00 Тернополянка втратила 69 тисяч гривень зі своїх карток 10:00 Символ незламності та волі: воїни 44-ї артилерійської бригади привітали із Днем Державного Прапора photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Володимира Трофимлюка і Петра Коваля
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up