З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину

З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину

З 1 квітня в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Про це повідомляє прес-служба ода. 

Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн. допомоги при народженні дитини.

В Україні наразі налічується 160 тисяч багатодітних сімей, в яких є діти віком до 6 років. Уряд для підтримки народжуваності в країні планує до кінця року виплатити таким батькам понад 2,4 млрд. грн. фінансової підтримки.

Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати заяву на отримання грошей.

При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.

За три роки Уряд Володимира Гройсмана впровадив три нових фінансових механізми соціальної підтримки родин, в яких народжуються діти.

З вересня 2018 року кожній жінці, в якої з’явився новонароджений, безкоштовно видається подарунок з необхідними в перший період життя дитини речами.

З січня 2019 року Уряд надає грошову компенсацію на послугу няні. Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я, яка оформила «муніципальну няню», безповоротно щомісяця отримує ще 1 626 гривень.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Це був квиток в один кінець: історія кіборга з Тернопільщини Юрія Собка 19:02 Громади розповідають, де є пункти підзарядки. А в Тернополі таких немає 18:00 Юна дизейнерка з Тернополя Катерина Репак здобула перемогу на конкурсі у Відні 17:32 Скільки часу у вас немає електрики? І яка ситуація з опаленням та водою (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ) Від читача 18:28 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 17:00 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 лютого: введено критичні обмеження 16:00 Селище Дружба на Тернопільщині можуть перейменувати 15:00 Відео з місця аварії на Микулинецькій: рятували жінку, яка потрапила під колеса авто 14:03 Електрики у частини тернополян немає від ночі. А що з водою та теплом? 13:06 «Відбивала» чоловіка на Infinity Q50 від патрульних і ТЦК. Як суд покарав тернополянку 12:04 Під нічну атаку потрапили підстанції та повітряні лінії — основа енергомережі 11:00 Крижаний дощ та ожеледиця: водіїв попередили про небезпеку 10:00 Тернопільщина втратила Героїв Володимира Николина та Анатолія Василька 09:00 Під ударом західні області: росія масовано обстріляла Україну ракетами та дронами 04:16 У повітряному просторі Тернопільщини фіксували ракети: що відомо про нічну масовану атаку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up