З Китаю до Тернополя привезли багато зіпсованої риби

З Китаю до Тернополя привезли багато зіпсованої риби

24 тонни риби – філе минтая надійшло у Тернопільську область з Китаю. 

Фахівці Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби під час проведення лабораторних досліджень встановили, що риба невідоповідає органолептичним показникам, тобто невідповідає запаху та консистенції після розморожування, згідно нормативним документам. 

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Про цей випадок повідомили керівництво Держпродпосживслужби України та Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • ввв
    скоро у магазинах міста...
    Петро Білецький reply ввв
    ДАйте мені задурно якшо ви того не хочете, я зїм
  • Зоя
    Знаємо всі прекрасно, як ветеринарна лабораторія працює і які в них методи . Вже якщо і їм на сковорідки таку рибу на дослідження відправили, тоді точно спорчена. Напевно когось крутнуло від тої рибки.
  • Діонісій
    ті тони самі прийшли з Китаю?, якийсь наш барига замовив то гімно, щоб бабосів легко заробити. да хрен там.
    Петро Білецький reply Діонісій
    Ти не шариш. Вони просто хочуть з чувака бабки злупити і все. І чо зразу якщо з Китаю то гімно ?? Може та риба з Росії. Вони там вже давно її виловлюють, не то шо виловлують і вибивають. Їжте рибку громадяни, послабляйте Росію.
    Діонісій reply Петро Білецький
    я не казав, що все китайське - гімно. там за що заплатиш і скільки, то і отримаєш. хоч нормальне-плати більше, хоч дешеве, платиш менше, але якість яка :)  а наші бізнесмени можуть із гімна цукерку зробити, але потім воно вилазить, чи покупцям боком чи бізнесам. а чого рибка російська ? в нас всі торгові стосунки відсутні з ними. дешевше того хека і таке інше везти з інших країн, вон вугілля везуть з ПАР і нормальне і дешевше, ну так кажуть :)
  • Володимир Кульба
    Значить мороженої риби не купляємо, тільки живу. Хай самі їдять
    Iryna Vakhriv reply Володимир Кульба
    ага, я десь місяць назад як чистила коропа-під лусочками червоні черви і в жабрах.... бррр гидота. брала на  овочевому ринку за сіткою
    Петро Білецький reply Iryna Vakhriv
    В тебе Ірина черви в голові. То кожна риба має якогось паразита. Просто всі небезпечні сидять в кишках, а саму рибу потрібно нормально посолити і обжарити, таким чином вбеваються всі паразити які можуть бути на шкірі чи в самому мясі. 3 роки їм рибу з нашого озера і ше не вмер
    Iryna Vakhriv reply Петро Білецький
    Петре, я  теж не новачок- їж хоч гімно, невперше купую та чищу живу рибу-тому таке бачила вперше. А якшо для деяких гамноїдів це норма-то на здоровя!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:11 Підпалив банк після знайомства в Telegram: на Тернопільщині затримали 21-річного чоловіка 15:40 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 1 липня) 15:20 У Чортківському ТЦК мобілізували чоловіка з цукровим діабетом, гіпертонією та ожирінням — омбудсман 14:30 За порушення правил паркування в Тернополі тепер штрафи приходитимуть в Дію Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:50 На Тернопільщині обговорили розміщення додаткових пунктів для зберігання тіл загиблих 13:14 Верховна Рада ухвалила Закон про заснування Українського національного пантеону 12:30 Вище історичного максимуму: третій день поспіль у Тернополі фіксують температурні рекорди 11:52 Алею зірок у Тернополі поповнять новими іменами: присвятять військовим бригадам 11:15 За стічні води в Збручі судитимуть директора підприємства 10:30 Четверо підлітків потрапили в аварію у Козлові: зіткнулись квадроцикл та мотоцикл 10:00 Перевізників штрафуватимуть за вимкнений кондиціонер у громадському транспорті 09:37 Західноукраїнський університет відзначив 60-у річницю з дня заснування 09:00 Підтвердили загибель Героя з Козівської громади Максима Пелиха (Михайла Пеляка) 08:00 Розшукали та оштрафували чоловіка, який вивіз сміття у Пронятині 22:00 Дитину прооперували в утробі матері: львівські лікарі провели унікальну операцію photo_camera 21:00 Томати заради лікування: як сім'я 22-річного Сашка заробляє на реабілітацію сина власною справою 20:00 Рекордна спека у Тернополі: як від неї рятуються жителі міста play_circle_filled 19:35 1 липня в Тернополі та області діятиме графік погодинного відключення світла 19:00 Купи пакетів, пляшок та обрізаних гілок: тернополянин скаржиться на засмічення прибережної зони Ставу play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up