З нагоди Дня Конституції України Зеленський відзначив двох уродженців Тернопільщини
З нагоди Дня Конституції України указом Президента України відзначено двох уродженців Тернопільської області.
Про це повідомляють в Тернопільській ОВА.
Войчишин Олександрі Дмитрівні — директорці Заліщицької державної гімназії — присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».
Орденом «За заслуги» І ступеня нагороджено Кубіва Степана Івановича (посмертно) — народного депутата України, родом зі Збаражчини.
Краян відзначили за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що Зеленський відзначив тернополянку Світлані Козелко за розвиток культури і місцевого самоврядування.
Читайте також:
Зеленський відзначив тернополянку за розвиток культури і місцевого самоврядування
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.