За хабар поліцейському водій заплатить 8500 гривень штрафу

За хабар поліцейському водій заплатить 8500 гривень штрафу

Засуджено водія, що пропонував неправомірну вигоду поліцейському за повернення вилученого авто

Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури встановлено, що мешканець сусідньої області запропонував службовій особі органів Національної поліції України неправомірну вигоду в розмірі 100 доларів США за вирішення питання щодо повернення тимчасово вилученого транспортного засобу, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Правоохоронець відмовився від незаконної пропозиції.

За результатами судового розгляду кримінального провадження Бережанським районним судом, винного притягнуто до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 369 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 8500 гривень.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:10 Після аварії між квадроциклом і авто у Кременці сталась бійка: водій-військовий опинився в лікарні 16:40 Для критичної інфраструктури також вводять графіки відключення світла. Перевірте свою підчергу 16:17 Після снігопадів – ожеледиця: синоптики попереджають тернополян про нову небезпеку (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:10 «Кімната, де живе експлуатація»: у Тернополі презентували інтерактивний простір Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 16:00 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 січня (ОНОВЛЕНО) 15:40 Мороз не відступає: штормове попередження для Тернопільщини 15:10 У Бережанах затримали 44-річну жінку за дві крадіжки 14:33 Ще одна громада на Тернопільщині обмежує електропостачання для критичної інфрастурктури 14:03 Чотирьох дітей віддають у патронатну сім’ю. А ті вірять, що мама сьогодні прийде і забере 13:20 Травма через неприбраний сніг чи лід: як діяти і хто відповідає 12:40 Вночі водій з ознаками сп'яніння пропонував хабар патрульним 12:15 Учасник бойових дій, ветеран, політик: що ще відомо про нового голову ОДА Тараса Пастуха play_circle_filled 11:50 Понад два мільйони гривень має відшкодувати лікарня: рішення апеляції у справі смерті 4-річного хлопчика 11:20 Відійшов у вічність протоієрей храму в Підгородньому о. Анатолій Залізницький 10:45 Поки медики рятували: після аварії в Гаях Шевченківських в потерпілої вкрали рюкзак 10:25 13 січня через Східний тимчасово не курсують тролейбуси 09:35 Юні музикантки з Тернополя здобули перемоги на міжнародних конкурсах 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Іваном Гуменюком та Андрієм Бондаренком 08:00 У Польщі хочуть змінити правила працевлаштування для українців
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up