Тернополяни уже можуть проголосувати за кандидатів до Номінаційного комітету Громадського бюджету

Тернополяни уже можуть проголосувати за кандидатів до Номінаційного комітету Громадського бюджету

До 28 серпня включно триває голосування за кандидатів від громадськості для участі у складі Номінаційного комітету - колегіального консультативного органу, який утворюється для координації, організації та виконання Громадського бюджету Тернополя 2020 року.

До Номінаційного комітету буде включено три кандидатури від громадськості, які наберуть найбільшу кількість голосів під час онлайн-голосування на платформі «Електронні консультації та опитування».

Кожен мешканець міста, який авторизується через платформу, має можливість проголосувати за трьох кандидатів, повідомляє прес-служба міської ради. Наразі для участі у Номінаційному комітеті подали свої заявки шість представників громадськості:

Чванкіна Олеся Володимирівна - голова правління ОСББ «Довженка 6а», співзасновник ГО «Рада голів ОСББ міста Тернополя», віце-президент ГО «Ділові українські жінки в Тернопільській області»

Гордієнко Ольга Миколаївна - голова ГО «Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «Бебіко»» - соціалізація та адаптація дітей з синдромом Дауна, директор БФ «Єднання поколінь»

Ірина Яремчук - громадська діяльність ТМО ВМГО «Атом»

Кудлак Віталій Ярославович - голова Громадської організації «Демократичний Альянс Тернопільщини», член правління Коаліції ГО «Тернопільський центр реформ»

Гевко Мар'яна Петрівна - голова громадської організації "Молодіжний центр розвитку «МІСТ»

Іщенко Марія Андріївна - коаліція ГО "Тернопільський центр реформ", керівниця Секретаріату

Проголосувати за кандидатури можна через «Електронні консультації та опитування» https://consult.e-dem.tools/admin/polls/143

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:07 «Червона рута» лунає — опір триває: у Тернополі проведуть обласний відбір легендарного конкурсу play_circle_filled 21:00 Відважний, щирий, справжній... Минуло чотири роки, як на війні загинув наш колега Герой України Віталій Дерех photo_camera 20:00 Натуральні інгредієнти й трохи любові: у Тернополі родина розвиває крафтове виробництво напівфабрикатів 19:03 Наркотики та азартні ігри: що дізналися про службовця ТЦК, якого підозрюють у побитті цивільного Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:45 На Тернопільщині викрили канал переправлення військовозобов’язаних за кордон 18:13 На Національному військовому меморіальному кладовищі поховали 16 невідомих захисників України 17:36 У Тернопільському драмтеатрі готують прем'єру комедії «Бракований рай» play_circle_filled photo_camera 16:49 Знову оголосили попередження через сильні вітри на Тернопільщині 16:14 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі згадуватимуть полеглих Героїв 15:35 У Кременці палав житловий будинок 15:00 Завершують 15-метровий мурал на стіні будівлі поліції в Тернополі 14:25 В Україні може з'явитись новий вид соціальної допомоги 13:45 Попирхнувся під час їжі й пережив зупинку кровообігу: медики Тернопільщини врятували пацієнта 13:10 Медичні відходи та неутилізовані ліки виявили в Заліщиках: шукають, хто відповідатиме 12:36 Тернополяни зможуть подати петиції через «е-Тернопіль» та Портал мешканця 12:01 Понад 266 мільйонів заборгували жителі Тернопільщини за комуналку 11:22 В аварії на Шептицького постраждала жінка (оновлено) play_circle_filled 10:47 Фото дня: перші два нові тролейбуси уже привезли в Тернопіль photo_camera 10:12 Затримали тернополянина, який отримав дев'ять тисяч доларів за «зняття з розшуку» двох братів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up