За красиву посмішку отримав сертифікат на 1000 грн

За красиву посмішку отримав сертифікат на 1000 грн
  • Фотоконкурс "Усмішка Тернополян" на сайті "20 хвилин" тривав  з 25 червня по 25 липня.
  • У ньому взяло участь 17 чоловік, а переглянуло фотоконкурс більше семи тисяч читачів сайту.
  • За переможця фотоконкурсу Максима Гнідого - проголосувало 56 чоловік, а його анкету переглянуло 990 людей.

Переможець конкурсу - 11-річний тернополянин Максим Гнідий. Хлопчик  перейшов в 6-й клас, дуже активний, любить грати у футбол та плавати. Не забуває і про здоров'я зубів, бо знає, що це дуже важливо. 

За своїм призом в редакцію "20 хвилин" прийшов з мамою пані Світланою. Про конкурс сім'я дізнались з сайту "20 хвилин".

- Просто випадково побачили, що буде такий конкурс, запропонувала дитині, він погодився, - каже мама. - І виграли. Нам допомагали всі знайомі, всі, хто є в телефонній книзі. Надсилали їм посилання на голосування.

Участь в конкурсах від "20 хвилин" сім'я Гнідих бере вперше. Раніше брали участь в різних розіграшах, але, як каже жінка, їм не щастить. 

- Подарунком ми дуже задоволені, бо піклуємось про зуби, - каже пані Світлана. - І цей сертифікат нам пригодиться до першого вересня.

Сертифікат, який виграв Максим, від партнера фотоконкурсу - мережі стоматологій TopDental.

- Доглядати за ротовою порожниною - дуже важливо, - каже головний лікар мережі стоматологій TopDental Тарас Гаврищак. - В першу чергу - обов'язкова особиста гігієна, бо без неї жоден стоматолог не зможе допомогти. Також раз в пів року - контроль в стоматології. Все залежить від людини, на скільки вона дбає про стан своїх зубів та здоров'я загалом. Із проблем зубів починаються всі проблеми організму, бо це вхідне вогнище всіх мікроорганізмів. 

В стоматології маленькому переможцю з радістю запропонують консультацію, комплексне обстеження всієї ротової порожнини та, при потребі, лікування. 

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Петро Білецький
    Чийсь синок, мажорчик
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:10 У Тернополі продовжують пікетувати на підтримку Михайла Федорова photo_camera 18:05 Біля Свято-Троїцького духовного центру ремонтують тротуар 17:20 У застосунку «Армія+» з'явився офіційний військово-обліковий документ 16:45 Рідні загиблих військових отримали відзнаки «Почесний громадянин міста Тернополя» Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 16:07 «Це і є демократія»: британські волонтери підтримали учасників мітингу в Тернополі play_circle_filled 15:37 Рятувальники винесли жінку з палаючої квартири в Збаражі 15:08 Поліція розшукує жінку з Тернопільщини, яку підозрюють у криміналі 14:35 Ігор Клименко стане новим Секретарем РНБО 14:25 Veselovska Dental Clinic — сучасна сімейна стоматологія в Тернополі (новини компаній) 14:05 Конкурс на посаду директора філармонії: до участі допустили єдиного кандидата 13:20 FPV-симулятор, зброя і вступ до «Альфи»: у центрі Тернополя працює рекрутинговий центр СБУ 12:45 Ревнощі і побиття у Тернополі: 17-річний тернополянин отримав важкі травми, його суперник — підозру 12:20 Змія заповзла під капот автомобіля в Тернополі. Діставали рятувальники play_circle_filled photo_camera 11:50 Ініціатива 143: вісім медіа оприлюднили розслідування про брата директора ДБР, публікацію якого заборонив Печерський суд 11:16 Директора психоневрологічного інтернату підозрюють в торгівлі людьми play_circle_filled 10:56 Акція за Федорова. День другий: у Тернополі люди знову вийшли на протест під будівлею ОВА play_circle_filled photo_camera 10:37 Обчищав водомати у Тернополі: 23-річному чоловіку оголосили підозру 10:05 На Театральному майдані тернополяни донатять кров у мобільному хабі photo_camera 09:30 Вороги завдали ударів по центру Сум та Одеси: десятки поранених, є загиблі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up