За правопорядком під час Загальнонаціональної прощі до Зарваниці стежитимуть поліція та військовослужбовці

За правопорядком під час Загальнонаціональної прощі до Зарваниці стежитимуть поліція та військовослужбовці

150 працівників поліції та 20 військовослужбовців Нацгвардії посилено працюватимуть впродовж 13-14 липня під час проведення Загальнонаціональної прощі у Маріїнському Духовному центрі. Основні завдання правоохоронців —  забезпечення публічного порядку та безпеки людей.

Практично всі служби управління поліції задіянні до служби: слідчі,  оперативні підрозділи, експерти, вибухотехніки, кінологи. Вся територія Зарваниці буде розбита на відповідні сектори, за кожним з яких будуть закріплені правоохоронці.

Поліцейські звертаються до громадян дотримуватися порядку, якщо ви станете свідками чи учасниками протиправного діяння, не будьте байдужими, терміново повідомляйте про це найближчий наряд правоохоронців. Будьте пильними до залишених сторонніх предметів та інформуйте про них працівників поліції.

Дуже часто у натовпі губляться діти, люди втрачають зв’язок один з одним. Тому усім слід бути максимально уважними. Але якщо вже трапилося, що ви загубили когось з рідних, знайомих, не намагайтеся самотужки діяти, одразу підходьте до поліцейських і вони організують їх пошуки.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У музеї Тернополя зберігають фрагмент давньоєгипетського саркофага 21:00 Дружина вірила, онуки чекають: історія захисника Миколи Хархана з Тернопільщини photo_camera 20:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини 19:00 Від 200 до понад 4000 гривень за один квиток: скільки коштує доїхати з Тернополя до інших областей Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 18:05 Заморозки та сильний вітер: на Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки 17:01 Відійшов у вічність протоієрей Михайло Кільчицький 16:00 Як на Тернопільщині водять великодні гаївки: добірка із соціальних мереж play_circle_filled photo_camera 15:00 Помер хірург з Чортківщини Степан Болібрух 14:00 «Мішанина» по-тернопільськи: у мережі показали як готувати традиційну великодню страву play_circle_filled 13:00 Смертельна аварія на Чортківщині: водію стало зле за кермом 12:30 Хабар за інвалідність: судитимуть лікарку обласного онкодиспансеру 12:27 Сергій Надал на фронті передав воїнам 105-ої бригади ТРО автомобіль, квадрокоптери та іншу техніку (на правах реклами) 12:00 Затримали чоловіка за фейкове «замінування» Лановецького ТЦК 11:30 Вогонь ревнощів: на Тернопільщині затримали чоловіка за підпал 11:00 Долар та євро знову ростуть: який курс валют в обмінниках та банках 10:00 Благодатний вогонь з Єрусалиму привезли у Тернопіль play_circle_filled photo_camera 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Герой з Тернопільщини Володимир Гургач 08:00 Світлий тиждень 2026: традиції та що не можна робити
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up