За вивіз сміття в Тернополі найчастіше боргують… впливові і заможні

За вивіз сміття в Тернополі найчастіше  боргують… впливові і заможні
  • Хоч не платить за послугу якийсь відсоток тернополян, та цілком можливо, що постраждати можуть усі, адже підприємство через такий стан речей може припинити свою діяльність.
  • Найбільша заборгованість від одного домогосподарства становить 7 774 гривні. За адресою цього боржника зареєстровано 22 (!) особи.

 

2 млн 470 тисяч гривень становить заборгованість за вивіз сміття ДП “Фірма Альтфатер Тернопіль”, яке вивозить близько 70% твердих відходів в обласному центрі.

Можна вважати, що вже три місяці підприємство вивозить відходи з Тернополя безкоштовно, зазначає директор підприємства Василь Орденас. Адже це сума тримісячної заборгованості, якщо розкинути її на всіх тернополян.

  • І мова йде лише про заборгованість від жителів багатоповерхівок, без врахування боргів від мешканців приватного сектора, - каже Василь Орденас. - І хоч не платить за послугу якийсь відсоток тернополян, та цілком можливо, що постраждати можуть усі, адже підприємство через такий стан речей може припинити свою діяльність.

Найбільша заборгованість від одного домогосподарства становить 7 774 гривні. За адресою цього боржника зареєстровано 22 (!) особи. У підприємстві кажуть, що власниця житла реєструє у своїй квартирі багато людей, серед них - іноземних студентів, арабів, нігерійців. І виникає підозра, припускають в ДП “Фірма Альтфатер Тернопіль”, що робить це не безкоштовно. Разом з тим, заплатити менш, ніж 10 гривень за людину за послугу з вивезення сміття, жінка не вважає за потрібне.

До слова, таких власників, які прописують десятки людей і не платять за вивіз ТПВ у центральній частині міста є декілька.

Як наголосив Василь Орденас, тарифи на вивезення ТПВ у Тернополі – одні із найнижчих в Україні. Та попри це недобросовісні люди не сплачують за послугу. Приміром, у Тернополі є понад 120 осіб, які боргують 1200 гривень і більше. Загальна сума їх боргу складає 255 тисяч гривень. Разом з тим підприємство не може припинити вивіз відходів із багатоповерхівки, де живуть злісні неплатники, адже є й інші люди, які справно сплачують за послугу.

- Я не раз був свідком ситуації, коли тернополяни при оплаті комунальних послуг, не платять за вивіз сміття. Воду можуть перекрити, газ – «відрізати», а що може зробити перевізник відходів? - розповідає директор підприємства. – При цьому, найчастіше боргують впливові, заможні і навіть відомі в Тернополі люди.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Наталя Кернична
    А чому Альтфатер не подає на них до суду?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «Якщо можеш бути корисною – треба служити»: історія зв’язківки Оксани Кос із Тернополя photo_camera 20:03 Ресторан «Європа»: який вигляд мав заклад, який відвідували політики та зірки. Дивіться відео! play_circle_filled photo_camera 19:01 Кожен подарунок — як обійми з дому: тернополян закликають зібрати «Коробку тепла» для ЗСУ 18:00 Три прості рецепти домашнього яблучного пирога Від читача 10:15 Фейкові вакансії: як шахраї крадуть гроші та дані 17:01 Хто претендує на посаду ректора медичного університету і які плани на розвиток 15:34 На Тарнавського «Фіат» в'їхав у магазин 14:50 Плановий відстріл хижих тварин проводять у Монастириській громаді 14:00 Італієць, який служив у тернопільському батальйоні, одружився з українкою 13:00 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Олександр Оробчук, Володимир Поневаш та Василь Делікатний 12:00 Куди піти, що побачити у вихідні 15-16 листопада в Тернополі photo_camera 10:45 Стартувала програма «Зимова підтримка»: з 15 листопада можна подати заявку на отримання 1000 грн (ОНОВЛЕНЕ) 10:01 Різдвяні історії, бойовики та мультяшні пригоди: що показують у кінотеатрах на вихідні й де квитки дешевші 09:05 Розпочався Різдвяний піст: що варто знати та хто звільняється
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up