За які кошти і коли побудують надземний пішохідний перехід на 15 Квітня

За які кошти і коли побудують надземний пішохідний перехід на 15 Квітня
Фото ілюстративне
  • Надземний пішохідний перехід побудують на вул. 15 Квітня від "Варшавського" мікрорайону до парку Нацвідродження.
  • У будівельній компанії, яка цим займатиметься, журналістці "20 хвилин" повідомили, що проект переходу уже розробили, але оприлюднювати його поки що не можуть. Як і назвати дату початку будівництва, бо ще немає відповідних документів. 
  • У міській раді кажуть, що будувати інші надземні пішохідні переходи в місті поки не планують. Але говорять про ремонт кількох пішохідних мостів. 

Тернополянин Дмитро Бабяк 6 грудня 2018-ого зареєстрував петицію в Єдиній системі місцевих петицій про будівництво підземного переходу на вул. 15 Квітня.

- У зв'язку з тим, що діло не йде далі слів, вимагаємо невідкладно почати будівництво підземного переходу, де і обіцяв голова міста і забудовник від "Креатор-Буду", а саме від Варшавського мікрорайону до Парку Національного відродження, так як там вже живуть і ходить на роботу велика кількість людей. Або, в ідеалі, встановити світлофор, - йдеться у петиції пана Бабяка. 

Петиція зібрала 330 з необхідних 300 голосів. Відповіли на неї 11 січня 2019-ого. У міській раді зазначили, що при будівництві мікрорайону "Варшавський" заплановано побудувати до Парку Національного відродження через вул. 15 Квітня надземний пішохідний перехід.

- У зв'язку із великою кількістю наявних підземних комунікацій, а також технічних складнощів щодо їх перенесення, влаштування підземного переходу є недоцільним, - йдеться у відповіді.- Додатково інформуємо, що отримано зобов'язання від забудовника ПП "Креатор-Буд" влаштувати надземний пішохідний перехід на вказаній території.

Як повідомили журналістці "20 хвилин" у прес-службі міської ради, надземний пішохідний перехід на 15 Квітня ПП "Креатор-буд" побудує за власні кошти. У ПП "Креатор-Буд" повідомили, що проект переходу уже розробили, але оприлюднювати його поки що не можуть.

- Немає документів дозвільного характеру на будівництво, - каже заступник директор Ліна Прокопів. - Місце, де саме буде перехід мають визначити згідно із нормами будівництва. 

Як каже пані Прокопів, вказати точні координати майбутнього будівництва надземного пішохідного моста поки не можуть, бо ділянка ще не закадастрована. 

- На даний момент у місті заплановано збудувати лише цей надземний перехід, - кажуть в міській раді. - Окрім того, управління ЖКГ планує провести капітальний ремонт надземного пішохідного мосту в районі вулиць Бродівська - Транспортна (біля "Арс-Кераміки").

Якщо будуть кошти, то ще завершать ремонт пішохідного мосту біля Залізничного вокзалу зі сторони вулиці Вояків дивізії "Галичина".

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (26)
  • Nazar Pryshliak
    Надземний/підземний перехід в місті це тупізм.
    Anonymous reply Nazar Pryshliak
    А трупи на дорозі, то саме те?
  • вссс
    за кордоном для людей з обмеженими можливостями та мамочок з колясками обов"язково встановлюють ліфт у нас напевно зроблять пандуси під кутом 70 градусів!!
  • Alex Shunkonis
    Обов'язково треба робити ліфт для людей з інвалідністю це в першу чергу
  • Міша Тучак
    Ви що нерозумієте вкрали гроші а тепер треба списати,зроблять відкриють і через місяць в аварійному стані,  закриють і гроші списані і щось тіпа зроблено.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Презентували національну туристичну програму для емоційного відновлення — уже є перші учасники з Тернопільщини photo_camera 21:05 Що класти у кошик і що робити з пасками, які не з'їли, розповідає отець Філюк 20:00 Тренується по чотири–п’ять годин на день: історія чемпіонки України зі спортивної гімнастики Єви Збараської 19:00 Петицію про реставрацію пам’ятки на Опільського підтримали. Що мають зробити play_circle_filled Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 18:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 9 квітня (оновлене) 18:07 В Архикатедрі Тернополя звершили Чин умивання ніг капеланам play_circle_filled photo_camera 17:00 Тернополянин Тарас Радь та його тренер отримають грошову винагороду за успіхи на Паралімпіаді 16:10 В Україну повернули тіла тисячі загиблих оборонців 15:45 Загибель дев'ятикласниці на санній трасі: директору спортшколи оголосили підозру 15:15 Прооперували та після розголосу перекваліфікували справу. Що з потерпілим, якого побили на Сахарова 14:45 Сільського голову підозрюють у пошкодженні регіонального парку «Загребелля» — збитки на понад 8 мільйонів photo_camera 14:00 У Тернополі встановили порушників, які пописали стіни міського стадіону 13:00 На Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки через сильні заморозки 12:30 Уряд затвердив механізм оформлення відстрочки для тих, хто до 25 років відслужив однорічний контракт 12:15 Великодні солодощі починаються з «Тортіно»: створіть свято власноруч (новини компаній) 12:00 Поблизу Підгороднього виявили двох загиблих тварин 11:25 У пожежі на Чортківщині загинули свійській тварини 11:00 Тернополю — 486 років: як відзначатимуть річницю першої письмової згадки про місто 10:30 На два дні перекриють рух транспорту на Шашкевича
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up