За забруднене повітря керівник підприємства на Тернопільщині заплатить 153 тисячі гривень штрафу

За забруднене повітря керівник підприємства на Тернопільщині заплатить 153 тисячі гривень штрафу

За забруднення атмосферного повітря оштрафували директора підприємства та відшкодовано заподіяну державі шкоду.

Кременецька місцева прокуратура пред’явила позов до господарського суду Тернопільської області про відшкодування збитків, завданих порушенням вимог природоохоронного законодавства в розмірі понад 153 тис гривень.

Встановлено, що одним з підприємств області здійснювалися викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без отримання передбаченого законодавством спеціального дозволу, що призвело до заподіяння державі збитків на суму понад 153 тис гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.  
 
Позовні вимоги прокурора про стягнення коштів до бюджету задоволено, а директора підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.   
 
Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Відійшла у вічність дружина священника з Тернопільщини Вікторія Левицька 21:00 Новини Тернополя з 13 до 19 квітня: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 «Якщо нема волонтерки — скинулись і купили» 19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 18:00 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання 17:17 Стрілянина на вулиці у Чернігові: що відомо play_circle_filled 17:05 Очільник патрульної поліції Євген Жуков подав у відставку після стрілянини в Києві 16:00 Нові символічні дати в Україні: У Верховній Раді планують змінити календар свят 15:00 17 нападів на працівників ТЦК зафіксували на Тернопільщині з 24 лютого 2022 року 14:00 У Бережанах зібралися пластуни з усієї області, щоб відзначити день першої присяги photo_camera 13:00 Після весілля — у тернопільську книгарню. Військовий-поет Павло Вишебаба поділився фото з нареченю photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up