За знищену зелену зону - штраф. Як вирішився конфлікт біля скверу Миру

За знищену зелену зону - штраф. Як вирішився конфлікт біля скверу Миру

Підготовчі роботи на перехресті Миру-Дружби, які розпочали вчора, призупинили. Сьогодні на ділянці просто чергують машини орендаторів.

Нагадаємо, вчора, 12 грудня, люди вимагали припинити знищувати зелені насадження на ділянці біля Скверу Миру. Викликали поліцію та Державну екологічну інспекцію, але робітники продовжували заливати бетон.

За словами мешканки сусіднього будинку, сьогодні, 13 грудня, на зазначеній території роботи не проводять.

- Ще від вчора тут чергують машини, - зазначила пані Наталія. - Вчора ми ще витягнули кілька тих слупків. Забудовники мають зрозуміти, що ми так просто не здамося. Більше людей підключається до цієї справи. Ми налаштовані “воювати” - як у правовому полі, так і радикальніше.

Законно чи незаконно знищили зелену зону, ми поцікавились в Державній Екологічній інспекції.

Як розповів державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Василь Дуда, в орендаторів не було дозволу на видалення зелених насаджень.

- Директора ТОВ “Акваріум”, який є орендатором цієї ділянки, притягнено до адмніністративної відповідальності,  - зазначив пан Дуда. - За знищення дерев та газону відповідальний має оплатити штраф у розмірі 4840 грн. Усі інші дозвільні документи є: договір оренди, дозвіл на проведення будівельних робіт.

Також державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища додав, що у загальному проекті будівництва є і проект озеленення цієї ділянки.

- Орендарі згодом висадять нові дерева. Відновлювати зелену зону зараз немає сенсу, бо ж там буде будівництво, - пояснює Василь Дуда. - Якщо ж ще раз повториться ситуація, то будуть застосовані ті ж міри покарання. Проте, думаю, що надалі орендатор буде готувати усі потрібні документи.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Ваше ім'я
    Який "величезний" штраф. Сміхота.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:05 «Я закинув дуже далеко — це хороший улов»: у Тернополі змагалися юні рибалки 16:00 Футбол: збірна України перемогла Італію і стала чемпіоном Європи 15:02 Біля літньої сцени у парку Шевченка почали встановлювати пандус 14:00 Готуємо смородиновий пиріг із пісочного тіста зі сметанною начинкою: рецепт «на швидку руку» Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 13:00 Віддавала серце та душу дітям: померла вчителька зі Збаража Марія Гриб 12:00 Уночі росіяни атакували 10 регіонів України, серед постраждалих є діти 11:00 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська медична проща photo_camera 09:35 Швидка в напрямку зі Збаража до Тернополя, є потерпілий. Деталі уточнюємо play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Бідюка, Сергія Процюка та Олександра Коваля 21:00 Де освіжитися у Тернополі біля води: добірка розваг з актуальними цінами 20:05 «Верніть Федорова». Десятий день тривають мітинги у Тернополі photo_camera 19:00 Виплата 5000 гривень на першокласника: як оформити допомогу 18:00 На Кременеччині відбулася Всеукраїнська проща родин загиблих у російсько-українській війні photo_camera 17:07 «Завжди було відчуття, що повернуся», — історія техніка роти артбригади
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up