На Карпенка заблокували будівництво багатоповерхівки

На Карпенка заблокували будівництво багатоповерхівки

Рішення, що блокує будівництво новобудови на площадці перед будинками, що на вул. Карпенка 1, 3, 5 та 7 прийняли на черговій сесії міськради 24 жовтня.

- Один з позитивів негативної сесії міської ради - блокування будови в дворі по вул. Карпенка 1, 3, 5 7, - коментує депутат міськради Андрій Шкула. - Там, замість старої невеликої склотари планують збудувати багатоповерхівку. Реально там ніде будувати! Люди проти!

Депутат Андрій Шкула розробив проект, який зупине будівництво багатоповерхівки, що перед вікнами людей. Зазначений проект рішення включили у порядок денний і депутати прийняли його за основу.

У документі йдеться: виконкому Тернопільскої міської ради вжити заходів для припинення будівництва багатоповерхівки в дворі вул. Карпенка, 1, 3, 5 та 7. Управлінню правового забезпечення міської ради звернутися до суду з позовом про розривання договору оренди землі укладеного між ТОВ "ТЕРКОМБУД" та Тернопільскою міською радою. Контроль за виконання рішення покласти на міського голову та профільну комісію.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Анатолій Крамар
    Вся ця катавасія коло ,,Березілю ,,нагадує мені ті роки в девяностих коли мешканцям Тернополя надавали землю під садові товариства .Точно так само баби з села лементували що це їхня земля і вони її нікому не віддадуть.Тепер ті всі селюхи переселилися до міста ,бо селе довели ,,до ручки,, і вже тут почали верещати що це їхня земля.Ця тереторія ,,Березілю,,і адміністрація знайшла спонсера (,щоб той кінотеатр не спіткала доля ,як тих клубів по селах) щоб допомогли їм його відремонтувати ,але видно що тут вмішався депутат,який захотів ласого кусочка собі і почав підбурювати мешканців вплоть до фізичної росправи  над будівельниками(його заклик зафіксувала камера)От через таких депутатів стаються конфлікти  . Кінотеатер ,,Березіль ,, є власністю всіх тернополян,а не тільки мешканців цих будинків.Ми не хочемо щоб він перейшов в такий жалюгідний стан ,як сільські клуби і пора вже перестати слухати кожну бабу ,а то вже їх дуже щось багато розвелося
  • Viktoria Minnie
    Мештанці проти будови, і добре що її там не буде. надала треба судити і в тюрму
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:30 Із офісу в Тернополі винесли ноутбук: поліція затримала підозрюваного 09:50 «Ми не розуміли, чому так сталося»: допитали медиків у справі про смерть однорічного Єремія під час лікування зубів 09:23 Деякі вулиці на «Сонячному» будуть без води 27 серпня 09:00 У Білій на Чортківщині освятили пам'ятники вісьмом Героям-захисникам photo_camera Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 08:00 Біля шкіл в Україні планують заборонити продаж шаурми, хот-догів та снеків 22:00 Школяр із Бучача здобув четверте місце на міжнародному шаховому турнірі у Берліні photo_camera 21:46 У Тернополі просто неба проводять вечір українського кіно photo_camera 21:00 Жителі Тернопільщини вітають Україну з Днем Незалежності: підбірка з соцмереж photo_camera 20:04 «Мама не дочекалася сина 13 днів». З полону повернувся Сергій Єднак 19:00 Як Тернопіль пов'язаний з історією незалежності України: ексклюзивно з екскурсії містом play_circle_filled photo_camera 18:00 Шахраї ошукали трьох жителів Тернопільщини на понад 155 тисяч гривень 17:20 Батькам, в яких народжується маля, пропонують відстрочку на рік: у Раді зареєстрували законопроєкт 16:50 Президент відзначив шістьох уродженців Тернопільщини державними нагородами та званнями 16:10 У День Незалежності воїни тернопільської бригади встановили український прапор на території рф play_circle_filled 15:30 Юні ампфутболісти з Тернополя зустрілися з Андрієм Шевченком 15:10 Повітряний щит для Сходу: долучайтеся до збору «Східний Бар’єр» (соціальна реклама) 14:50 Додому з ворожого полону повернули десять українських військових. Їх усіх вважали зниклими безвісти photo_camera 14:30 Вдруге оголосили тендер на відновлення і утеплення постраждалого від ракетної атаки будинку на 15 Квітня 14:00 У Тернополі зʼявився сквер на честь працівників енергетики play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up