Захворіла ціла сім'я - мама, тато і немовля. Це родичі жінки з Козови, яка померла від коронавірусу

Захворіла ціла сім'я - мама, тато і немовля. Це родичі жінки з Козови, яка померла від коронавірусу

COVID-19 підтвердили у трьох жителів Тернополя – це родичі жінки з Козівського району, яка померла 2 квітня. Коронавірус підтвердили в чоловіка (сина померлої), його дружини та їх тримісячної дитини. 

Зараз двоє пацієнтів (мама з немовлям) знаходяться в Тернопільській міській дитячій лікарні. Тато - на амбулаторному лікуванні.

Нагадаємо, що покійна родичка - Надія Михайлівна проживала разом з чоловіком на хуторі у напрямку Зборова, який належить до Будилівської сільської ради. За розповідями місцевих, хати на хуторі розташовані приблизно на відстані 500 м. Хутір невеликий. Але жінка контактувала з багатьма. Принаймні, у місцевих крамницях її бачили часто.  

Відео дня

Дорослі діти проживали окремо – син з сім'єю у Козові, донька – у Тернополі, працює медсестрою у приватного стоматолога. Коли діти востаннє контактували з матір'ю – наразі невідомо. Надя їздила до Тернополя, там продавала молоко, - запевняють місцеві мешканці, які просили не називати їхніх даних. Редакції вони відомі.

– Три тижні тому була в сільраді. Казала, треба терміново погодити знаки, бо лягає в лікарню. Почувалась погано, казала: "Щось мене мучить всередині. Сильно кашляла". Чи лягла одразу в лікарню – навряд, бо часто бачили її в селі. Ми всі просто, як прибиті зараз. Що робити? Що з нами буде?

Читайте також: Жінка з Козови, яка померла від коронавірусу, продавала молоко у Тернополі. Захворіла – ще три тижні тому.

У Козівську центральну районну лікарню пацієнтка поступила 30 березня. Далі в неї підтвердили COVID-19, повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом. Перебувала жінка в реанімаційному відділенні Козівської лікарні у важкому стані. За словами директора лікарні Богдана Маркевича, у пацієнтки була пневмонія, її підключили до апарату штучної вентиляції легень. Ні з ким із-за кордону вона не контактувала. Померла пацієнтка о 20 годині 2 квітня.

Наразі медики надають усю необхідну допомогу рідним пані Надії. 
 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (96)
  • Марія Хомко
    Спаси Господи
  • Ніна Пилипів.
    Господи оздорови,зціли і помилуй всю родину.
  • Женя Степанисько
    Дай бог здоров'я всім людям
  • Наталя Войчук
    Це жах
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 «На щиті» на Тернопільщину повертаються Герої Анатолій Свідер та Сергій Нестерук 08:03 Євро б'є усі рекорди: новий курс валют 22:00 У Львові провели унікальну операцію з пересадки пальця з ноги на руку пораненому військовому play_circle_filled 21:00 З гільз «проросли» квіти: у Тернополі діти створювали «вазочки надії» photo_camera Від читача 23:01 Концерт Abraham Kenny (Австралія) 20:05 Спадковий договір: хто може укласти і чим він відрізняється від заповіту? 19:07 Тернопільщина вже має нового прокурора. Що про нього відомо? 19:02 Запевняв, що це дочка, але навіть не знав її віку. Для кого збирає гроші чоловік у центрі Тернополя? 18:00 До мільйона від держави постраждалим від війни: хто може отримати і як подати заяву 17:20 Планували втечу через гори: жителів Тернопільщини спіймали на кордоні з Румунією 16:50 У рідному селі на Чортківщині зустріли воїна Миколу Лейбюка, який повернувся з полону 16:10 Коли у Сопільче встановлять оновлений водяний млин та скільки це коштуватиме: «20 хвилин»дізналися photo_camera 15:45 У «Дії» з’явиться функція скарг на держслужбовців 15:10 Маскували під далекобійників: тернополянин переправляв військовозобов’язаних за кордон 14:30 ​​​​У суді допитали ветерана, якого обвинувачують у побитті муніципального інспектора 13:56 Петриківському кільці Subaru врізався у відбійник: драгер показав 2,66 проміле 13:27 Зеленський підписав закон щодо відпусток військових 12:50 З прапорами, хлібом та сіллю у Чорткові зустріли Героя, який повернувся після двох років в полону photo_camera 12:15 На Дніпропетровщині раптово зупинилося серце рятувальника з Тернополя Богдана Черняка 11:50 Збитків на 2 мільйони: Головного інженера з Кременця підозрюють у забрудненні річки Іква
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up