Запитай священника: о. Олексій Філюк відповість на питання, яке ви залишите в коментарях

Запитай священника: о. Олексій Філюк відповість на питання, яке ви залишите в коментарях
 • "20 хвилин" розпочинає рубрику, у якій будемо говорити на відверті та актуальні релігійні теми зі священником-блогером Олексієм Філюком.
 • Пишіть у коментарях своє питання і на найкращі відповімо завтра, 29 квітня о 20.00 на нашому сайті. 

 

Як поводитись у Великодній тиждень? Що можна і не можна їсти у піст? Хто від нього може бути звільнений? Які гріхи не прощаються? Чи можна запізнюватись на Службу в Церкву? Що Церква думає про інтимні зв'язки до шлюбу? Що робити, якщо твій наречений має іншу релігію? Чи можна приступати до Сповіді нехрещеним? Ці та інші питання щодня турбують чимало людей.

Тому редакція "20 хвилин" вирішила поговорити про те, що найбільше цікавить християн із відомим священником Православної Церкви України , який має свою онлайн-парафію о. Олексієм Філюком. 

Залишайте своє питання у коментарях. Редакція на власний розсуд обере 10 найцікавіших питань та передасть їх священнику. Отець Олексій вже погодився на них відповісти. І навіть більше відтепер ми спілкуватимемось з ним щочетверга. Публікації шукайте на нашому сайті кожного четверга о 20.00

Хто такий о.Олексій Філюк? 

Отця Олексія Філюка знають у всій Україні. Він об'єднав десятки тисяч користувачів соцмереж у своєму блозі, де розповідає про себе, молиться та готує різні смаколики.

Зображення може містити: 3 людини, люди стоять

Історію священника з Лановеччини ми розповідали у матеріалі "Любіть людей і сипте цукор до кави": отець Олексій Філюк про церкву, кухню і прийомного сина". Тоді матеріал зібрав сотні позитивних коментарів, а історія чоловіка, який взяв під опіку хлопчика зворушила читачів. Зараз він батько двох прийомних синів та найулюбленіший священослужитель багатьох тернополян.

Кількість  онлайн-парафіян у священника десятки тисяч, а сам він охоче ділиться щирістю та Словом Божим з людьми через соцмережі.  

Людина з відкритим серцем

Отець Олексію Філюк  — людина з відкритим серцем, безмежною вірою та сотнями друзів у рідному селі,  всій Україні та в соцмережах.

Парафіяни у церквах сіл Білозірка та Шушківці, що у Лановецькому районі, священика бачать не лише на службах у церкві. Олексій Філюк приходить до них часто, щоб  просто поспілкуватись, поспівати та допомогти у буденних справах.

Зараз священик є ще й соціальним менеджером села від одного із підприємств, що обслуговують пайовиків та адміністратором спільноти у соцмережі Facebook “Моя Лановеччина”, яку щоденно переглядають майже сто тисяч людей.
 

Своє питання до священника залишайте нижче. 29 квітня о 20.00 чекайте відповіді. 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
 • Марія Ваврук

  Доброго вечора о. Василій. Буду дуже вдячна Вам за відповідь на моє питання. Чи можна одному з подружжя, які в шлюбі 15 років, вінчані, народжена дитина змінити віросповідання?

  Дякую!
 • Надюшка Небеснюк

  Христос воскрес отче Олексій маю таке питання якщо сниться покійник і каже що за нього уже молитися не треба
 • Vitaliy Fedachkivskiy

  Яким чином державні органи влади дозволили неодруженому священику всиновити двох хлопців? Чому серед неодружених священиків поширеною є педофілія?

  Ket Rin reply Vitaliy Fedachkivskiy

  Vitaliy Fedachkivskiy, висвячення у священники це остання обітниця яку дає людина. Тому перед висвяченням усі священники одружуються і Отець Олексій не вийняток. Всі ми живі люди і не всі живуть разом до смерті. Але тоді постає вибір священицтво чи нове одруження.

  Вольдемар де ла Мар reply Ket Rin

  Ні, не "усі" священники перед висвяченням одружуються. Не знаєте порядку, не коментуйте.
 • СТУГНА П

  Поясніть такий факт ,коли люди ідуть до церкви сповідатися і ніби щиро розкаюються у цих гріхах ,але на наступний день знову повторють ці гріхи тобто: хтось щось вкраде на робочому місці ; хтось на роботі або у школі займається булінгом тим самим принижує і ненавидить ближнього свого; хтось на лавочці заздрить сусіду і при цьому лиють на цього сусіда такий бруд через ті самі заздрощі; хтось обматюкає свого ближнього ; хтось свариться з батьками через квартиру і таких прикладів дуже багато . Поясніть для чого такі люди ходять у церкву ,якщо вони і так не дотримуються 10 заповідей Божих ,як еталон християнства.
  Чи погоджуєтесь Ви із тим ,що всі пожертви прихожан мають іти на потреби хворих дітей і тих хто дійсно потребує цих грошей ,а не на будівельні матеріали для побудови храмів розміром як багатоповерхівка. Чи погоджуєтесь Ви із тим ,що священики мають жити ,як прості люди в квартирах , а не в котеджах, які будуються за гроші прихожан. Чи погоджуєтесь Ви із американським прикладом де священики в будні дні скидають рясу і ідуть працювати на роботу ,як прості люди ,а в вихідні дні знову повертаються до церкви вже як священики .
  Поясніть звідки пішла традиція цілувати хрести і ікони і чи не здається Вам ,що це пішло від росії і можливо від цього треба відходити особливо в період карантину .

keyboard_arrow_up