Заробітчани придбали реанімобіль для військових

Заробітчани придбали реанімобіль для військових

Тернопільські заробітчани, що у Італії придбали реанімобіль для наших військових, які воюють у  зоні АТО. Автомобіль обійшовся в 4,5 тис. євро. Військові кажуть, що потреба у таких авто на війні дуже велика та дякують волонерам та небайдужим людям.

Автомобіль в Україну доставив італійський волонтер спілки бійців та волонтерів АТО "Сила України” сеньойор Кветі Роландо.
 
- Я сам родом не українець, але серцем з Україною, - розповідає сеньойор Кветі Роландо. - Я допомагаю українським військовим тому, що бачу, як і скільки страждають сьогодні ці люди.
 

 
Наші військові постійно співпрацюють з волонтерами, які допомагають бійцям АТО, кажуть у військові частині В1428.

- Цього разу була також здійсненна допомога волонтерською групою, - коментує прес-офіцер Юрій Кульпа. - Це не просто карета швидкої допомоги, це прохідний реанімобіль, який має ведучих усі чотири колеса, як позашляховик. Автомобіль також має кисневе обладнання, що дозволяє надавати невідкладну медичну допомогу важко пораненим бійцям.
 

 
Разом з автомобілем волонтери передали різні медичні препарати та обладнання для бійців.

Окрім цього, дружина військового хірурга Михайла Стасіва, який помер 1 квітня минулого року, передала військовим медикам його чемадан з різним хірургічним приладдям.

До слова, Михайло Стасів упродовж 13 місяців служив добровольцем в зоні АТО, де надавав медичну допомогу бійцям. На війні кулі, снаряди та гради минали тернопільського лікаря, смерть знайшла його вже вдома – у Михайла Стасіва сталася гостра серцева недостатність.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:45 Смертельне побиття сусіда: чоловік з Монастирищини отримав вісім років ув'язнення 10:15 Навчитись робити писанки і не тільки: якій майстер класи можна відвідати у Тернополі перед Великоднем 09:35 Військовий облік для 17-річних: коли ставати та чи можна це зробити через Резерв+ 09:00 Тернопільщина втратила Героїв: Сергія Позьомка, Миколу Пришляка, Віктора Остапчука та Ігоря Перещука Від читача 10:58 Тернополянка освоїла професію водійки навантажувача 08:00 Декларування-2026: хто з військовослужбовців має подати декларацію до 1 квітня 22:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 21:00 Шахрай назвався працівником банку і заволодів понад 200 тисячами гривень жительки Тернопільського району 20:02 «Тих днів не забуду ніколи — це було найтяжче» . З полону повернувся Микола Хархан 19:01 У заручниках власної біди: на відновлення під'їздів понад 6 мільйонів, а квартири – на плечах самих мешканців 18:30 Відійшов у засвіти доцент ТНПУ Павло Лісняк 18:04 Рада ухвалила закон про підготовку громадян до національного спротиву 17:50 На Дружбі водійка на Citroen зіткнулась із самокатом, на якому було двоє дітей 16:59 Затримання на Дружбі. Читачі повідомляють про ТЦК й поліцію 16:40 «Був свист — і бах, осколок такий як кулак»: репортаж із місця удару дроном у Тернополі photo_camera 16:30 У Тернополі оновлюють дитячий садок №21 photo_camera 16:00 Помер колишній професор кафедри історії України ТНПУ Олег Полянський 15:20 Наслідки ворожої атаки на Тернопіль: десятки вибитих вікон у лікарні та пошкоджений балкон play_circle_filled 14:50 Замість проби Манту: з квітня Україна переходить на нові методи виявлення туберкульозу 14:10 Відновлення після обстрілу: у Зборівській громаді почали заміри пошкоджених вікон play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up